Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czarna Skrzynka - rejestrator drogi


sanfran

Rekomendowane odpowiedzi

W Mio również jest bardzo długi przewód :) Ja mam kamerkę obok lusterka od strony pasażera i kabel zasilający wpuściłem w podsufitkę, pod prawym słupkiem, pod schowkiem, następnie w tunelu środkowym i wtyczka wychodzi z tyłu przy gniazdku 12V i tam mam wpięty kabelek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tej cenie innego rejestratora dającego tak przyzwoite rezultaty. Za kamerę innego producenta, z podobnymi jak G1WH parametrami, trzeba zapłacić więcej. A czy jest ona szpetna czy nie, to juz rzecz gustu. Mi odpowiada ten design. I tak jak napisal Pawel, zadaniem rejestratora jest poprawny zapis tego co dzieje się podczas jazdy samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MIO 358 (w swoim samochodzie) i G1WH (w samochodzie żony). Jakościowo bardzo dobrze oba, w ciemności minimalnie lepiej G1WH (moim zdaniem i po testach obu równocześnie w moim samochodzie). G1WH jest brzydki ale cena i jakość rekompensują z nawiązką. MIO w lecie nie za każdym razem samo startuje, muszę zwykle zerknąć czy działa i ewentualnie ręcznie "pomóc". Gdybym teraz miał kupować do siebie to zdecydowanie G1WH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oryginalną ładowarkę schowałem głęboko do szuflady.

Kupiłem kabel USB-mUSB i zasilany jest wprost z ładowarki do telefonu na 2xUSB.

Wygodne, bo nie trzeba żadnych rozgałęziaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć gdzie kupiłeś ten kabelek i jak jest długi? Bo ja już testowałem kilka dłuższych (1m, 1,5m) z telefonami i zdecydowanie gorzej się telefon ładuje niż przy oryginalnym, ale krótszym kabelku Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel ma 3m i kupiłem na allegro.

Nie pamiętam niestety sprzedawcy, bo to było dość dawno temu, ale był to wtedy jedyny kabel o takiej długości.

Cały myk w tym, że G1WH nie jest łasy na zasilanie, podejrzewam, że wystarcza mu mniej niż 500 mAh, więc kabel pewnie nie ma dużego znaczenia.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój fon, który robi też jako rejestrator, również miał problemy z ładowaniem na innym jak fabryczny kabel.

Pojechałem z nim i ładowarką do MM i tam metodą prób ładowania wybrałem 50cm kabel USB/ mikroUSB firmy HAMA.

Na nim procentowy przyrost naładowania baterii przebiegał najszybciej.

Kabelek ten jest nad podsufitką połączony ze zwykłym, 2m przedłużaczem USB/USB, a ten jest podłączony do uniwersalnej, podwójnej ładowarki 1A/2A, która siedzi w dobudowanym gnieździe, zamocowanym w schowku przed pasażerem..

Widać to na fotkach w moim temacie.

(2013.11.07, tam jeszcze widoczna stara, pojedyncza ładowarka)

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak masz gwarancję możesz zareklamować, choć 15min bym się nie spodziewał, tam jest malutka bateria... jak 5min wytrzyma to moim zdaniem jest ok, różne opinie są w tym temacie, sporo zależy od konkretnej sztuki. Na necie pokazanie jest jak wymienić takową baterię i gdzie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka jest nowa, wcześniej miałem MIO358 teraz jeździ w Megi, tam też szału z bateryjką nie ma. Myślę, że nie ma sensu reklamować, bo przyślą taką samą. Chętnie bym wymienił w niej bateryjkę, problem w tym, że na kamerce jest naklejona plomba gwarancyjna :-(

 

Właśnie przed chwilą zadzwoniłem do sprzedawcy w tej sprawie, a w odpowiedzi usłyszałem, że nie ma problemu z wymianą bateryjki na większą 550mAh koszt 19zł :-)

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!