Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czarna Skrzynka - rejestrator drogi


sanfran

Rekomendowane odpowiedzi

Obie. To właśnie G-shock i obie mają czujnik jeśli coś się rusza w kadrze to też się włączają.

Nie do końca prawda, jest to funkcja zabezpieczająca nagranie przed skasowaniem po kolizji.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja się włączała, ale wyłączyłem te funkcję.

Co prawda urządzenie ma własną baterię (czyli możliwość nagrywania bez podpiętego kabla), ale u mnie czas nagrywania wynosi niecałe 2,5 minuty. Nie wiem czy tylko moja bateria tak krótko trzyma czy tak ma być? W stanie czuwania lub przeglądania nagrań "trzyma" trochę dłużej.

 

czy PRESTIGO ma własną baterię?

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca prawda, jest to funkcja zabezpieczająca nagranie przed skasowaniem po kolizji.

No właśnie :), źle się wyraziłem.

G-Shock to jest funkcja kamery która po uderzeniu, ostrym hamowaniu, czy wypadku zapisuje i blokuje przed skasowaniem ostatnie 3 minuty (w różnych kamerach może być różny czas).

A funkcja uruchamiania zapisu po pojawieniu się ruchu przed kamerą, to osobna bajka.

Edytowane przez Szpula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Połączono z istniejącym tematem.

 

Witam, jak w temacie, myślę nad zakupem kamerki do samochodu. Przedział cenowy do około 450zł. Myślałem o Xblitz GO, bo podoba mi się jej wielkość, ma ktoś taki sprzęt? Na co zwrócić uwagę? Pozdro.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem Prestigio 310 i kupiłem G1WH. Dobra jakość nagrania (ustawiłem 720p/60kl/sek.)

Większy wyświetlacz. W obu kamerach paskudny system wyczepiania kamery. Ale ja zostawiam ją w samochodzie, więc problemu nie mam.

Nie pamiętam jaki sensor ma Prestigio, ale G1WH ma CMOSa. A to dobra matryca.

Tak jak wspomniałem wcześniej Prestigio ładnie się chowała za lusterkiem, a jak chciałem zobaczyć nagranie, to odchylałem wyświetlacz, a w G1WH wystaje mi pod lusterkiem i nawet jak jest wyłączona to ją całą widać. A to już mi się tak bardzo nie podoba.

 

No i nazwa głupia :D - G1WH, nie można było tego normalnie nazwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kamerki firmy Mio (http://eu.mio.com/pl_PL/kamery_gps.htm). W rodzinie łącznie z moją są 4 modele i sprawują się super czego nie można powiedzieć o poprzednich, z którymi miałem styczność (m.in. Omega i Manta). Przede wszystkim nic się nie zawiesza, nie ma przerw pomiędzy poszczególnymi plikami. 100% bezobsługowe urządzenia dające pewność, że wszystko się nagrywa, a jakość wideo jest bardzo zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!