Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czarna Skrzynka - rejestrator drogi


sanfran

Rekomendowane odpowiedzi

dziś rano -17*C na zewnątrz i w G1WH nie zaświecił się wyświetlacz.

napięcie dochodziło lecz diodka zamiast czerwonej była tylko przez 2 sekundy niebieska i później gasła.

po południu przy -8*C znowu było wszystko OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano -17*C na zewnątrz i w G1WH nie zaświecił się wyświetlacz.

napięcie dochodziło lecz diodka zamiast czerwonej była tylko przez 2 sekundy niebieska i później gasła.

po południu przy -8*C znowu było wszystko OK :)

 

A u mnie kamerka była w aucie przez 3dni na mrozie bez uruchamiania w nocy było nawet -15*C, rano przy -12*C kamerka zadziała i nawet bateryjka była żywa :-)

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien mógłbyś zdradzić o jaką aplikację chodzi?.....

Oczywiście to nie tajemnica.

Jest to AUTO GUARD PRO pod Androida, zakupiony za kilka złotych

(wersja bezpłatna ma kilka ustawień zablokowanych, miedzy innymi tryb ostrości jest w automacie i krople deszczu na szybie czy pracujące wycieraczki bardziej rejestrator inspirują. W wersji płatnej można sobie to ustawić i ja przykładowo mam infiniti)

Smartfon to już ponad 2 letni MyPhone NEXT, z procesorem 4 rdzeniowym, 1,2GHz http://www.telepolis.pl/telefony/myphone-next,4,2,2461.html

zabudowany na uniwersalnym wieszaku.

Fakt, że wieszak jest specjalnie wyszukany z samoczynnym zaciskiem.

Dorobiłem w nim tylko otwór na obiektyw kamerki.

Fotki zestawu znajdziesz w moim temacie, (link w podpisie) w akapicie z datą 2013.11.07 i dalszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wyczerpująca odpowiedź, dzięki wielkie ;)

Telefon mam podobnych parametrów, uchwyt mam, zostaje przetestować aplikację w terenie, może zamiast dwóch urządzeń na szybie będzie jedno :)

 

Tak poza tym, to świetne przeróbki w Sceniolu ;> Chyba skuszę się na tapicerkę drzwi skórzaną, bo to świetnie wygląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aplikacji to tej samej używa syn. Porównywaliśmy nocne zapis na nieoświetlonej drodze. W Jego Samsungu Galaxy S II Plus, zapis był mniej wyraźny, jakby przyciemniony, pomimo lepszej jakości kamery.

Tu jeden z filmików jaki mam na YT zapisany NEXT-em i przy pomocy tej aplikacji ubiegłej zimy. Głównie chodziło o pokazanie jak jest widoczna na tle drogi lampka zabudowana przed kamerką, do rejestracji w czasie rzeczywistym moich sygnałów jakie włączam przed manewrami.

(kierunkowskazy, stop i mrugnięcia drogowymi)

By przykładowo wykluczyć możliwość wmawiania, że nie miałem odpowiednio wcześnie lewego kierunkowskazu włączonego, albo sygnalizacji hamowania przed skrętem w lewo.

Także przy wymuszeniach nie może nikt mi wmówić, że błysnąłem drogowymi ustępując pierwszeństwa, jeśli tego nie ma na zapisie. (zarzut oślepienia przez brak zmiany ma mijania też można łatwo podważyć)

Homologacji to nie posiada ale nawet najgłupszy biegły może to w aucie sprawdzić, że jest pod odpowiednie światła podłączone i działa równocześnie z nimi.

https://www.youtube.com/watch?v=Q9Edj3x4ImA

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chdzi o app na And, to ja właśnie bawię się takim darmowym softem DailyRoads Voyager. Może zacznę używać telefonu jako rejestratora. Jest tylko mały problem, bo ja dużo gadam i muszę mieć stałe dojście do kontaktów i.t.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci podgląd jak rejestrujesz??

Aplikacje mogą to robić w tle. Wystarczy tylko początkowo do ustawienia wieszaka mieć podgląd włączony.

Potem za każdym razem tak samo fona wieszasz i nawet sprawdzać nie trzeba co widać.

Tą aplikację można tak ustawić, że rozpoczyna zapis zaraz po podłączeniu zasilania albo po kliknięciu w start, dodatkowo może uruchamiać inną aplikację, przykładowo nawigację, albo włączać GPS.

Zapis drogi może być bez dźwięku to na głośnomówiącym nawet przeklinać możesz a nie będzie to zapisane.

Masz za to dokładny zapis pozycji z GPS-a i zazwyczaj o wiele lepszą jakość wbudowanej kamery.

O naładowanym aku po odłączeniu zasilania nawet już nie wspominam.

Dodatkowy plus- smarta masz zawsze przy sobie, to i w aucie nie kusi.

Tak ja to przynajmniej widzę na korzyść wszystkiego w jednym.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jak by ktoś szukał jeszcze G1WH (nie nowszego modelu G1WH-T) to jeszcze spokojnie można kupić, na alle.. już mało który sprzedawca je ma ale na forum autowrzuta można takiego sprzedawcę spokojnie znaleźć. Sporo informacji jak ustawić kamerkę, wgrać nowszy soft z większym bitrate etc...

mrarek i jak kupiłeś większą baterię?

Edytowane przez karllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Oczywiście, że można przez to podłączyć, ale to tyle samo roboty i jeszcze trzeba znaleźć odpowiedni bezpiecznik i za to ustrojstwo zapłacić, ja podłączyłem się pod gniazdo zapalniczki z tyłu gniazda od strony zasilania.

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!