Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czarna Skrzynka - rejestrator drogi


sanfran

Rekomendowane odpowiedzi

Mi G1WH trzyma co najmniej z 5 minut, a mam oryginalną baterię. Swoją drogą, gdzie się kupuje większą? Już swoją kilka razy rozbieralem, więc też może sobie przelutuję? Moim zdaniem to kamerka idealna w stosunku cena jakość, nie ma sensu szukać nie wiadomo czego, to urządzenie ma rejestrować trasę, a nie robić jeszcze kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Sprawdzałem już Twój model kamerki. Fajnie się prezentuje. Swoją dostałem na gwiazdkę 2 lata temu, więc darowanemu koniowi... I znowu zainstalowałem sterowniki w kompie do kamerki i zmieniłem ustawienie w kamerze z pamięci USB na kamerę i mam znowu ustawioną poprawnie datę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera ma dość niską rozdzielczość, będzie problem z odczytywaniem tablic rejestracyjnych, szczególnie z większej odległości.

Sensor też nie jest za szczególny, więc nie spodziewaj się wiele po nocnych nagraniach.

Niestety, ale do G1WH to jest jej bardzo daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luc4s, mrarek ja kupowałem u użytkownika luxury-goods_pl na allegro i dopłacałem 19zł za przelutowanie większej baterii, faktycznie trzyma dłużej, ok. 15-20min nagrywania i 40-45min włączenia/robienia zdjęć. Trzeba popytać, może sprzedadzą samą baterie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera ma dość niską rozdzielczość, będzie problem z odczytywaniem tablic rejestracyjnych, szczególnie z większej odległości.

Nagrania z MT4057 są denne. W dzień słabo, a po zmierzchu nic nie widać tylko jasne i ciemne plamy. Przeleciałem już ze 20 kamer i prawdę mówiąc żadna d*py nie urywa. Nawet G1WH

A odczytywanie tablic rejestracyjnych w czasie jazdy to kolejny mit. Jak stoisz koło auta to ok, ale w czasie jazdy to masakra, nawet w DOD-ie za 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nagrań na YT też trzeba mieć dystans. Oglądałem nagrania z kamer które miałem i były jakby lepsze niż te, które moje kamery nagrywały. Prawa optyki są nieubłagalne. Szkło musi być ze szkła a przed soczewką nie może być żadnych dodatkowych przeszkód, np. szub samochodowych :D, wtedy można ocenić jakość nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dlatego nadal nie mam zamiaru rezygnować z mojego smartfona z odpowiednim programem....

Fakt, że upierdliwe jest jego ciągłe wieszanie i zdejmowanie z uchwytu i nie zawsze go wieszam ale mało co przebije jego możliwości zapisu, czas działania po odłączeniu zasilania i dodatkowo namiary GPS. Jak jeszcze do tego doliczyć uwiecznione na filmiku własne działania typu kierunkowskazy, stop i mrugnięcia drogowymi, to jeszcze takiego rejestratora nie wymyślono. :notacrook:

Rejestruje w tle, nawiguje, nawet ostrzega przed niebezpieczeństwami, (Yanosik) do tego czasami odbiera rozmowy jako głośnomówiący, a jakby tego było mało, to jeszcze i Country radio z USA transmituje....

Zazwyczaj http://www.181.fm/playing.php?station=181-highway&embed=1&TI=55025:HWLm8d63&FS=818

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!