Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nawiew tylko na 6tce i dziwaczne stuki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od tygodnia jestem szczęsliwym posiadaczem Megane Coupe i pojawił się mały problem, a w zasadzie dwa. Od kupienia nawiew działa tylko w położeniu "6". Dziś do tego pojawił się dziwny systematyczny stukot i jednolity dźwięk za zegarami (pod szybą po stronie keirowcy) Cykania co około sekundę i jednolity dźwięk jak jakaś pompka czy coś w tym rodzaju. Dźwięki te słychać cały czas gdy kluczyk w stacyjce jest przekręcony nawet na wyłączonym silniku i nawiewie. Wiążę te 2 usterki ponieważ gdy słuchać cyknięcie nawiew delikatnie zwalnia swoje obroty. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu i przywróceniu nawiewom normalnego trybu pracy. Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opornica nawiewu

2. Silniczek (klapka) obiegu zamkniętego.

 

Oba tematy co chwila poruszane, także pewnie zaraz pojawi się mod i da Ci po łapkach za nieskorzystanie z wyszukiwarki :)

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!