Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o opinie Megane II...


Lukas28

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że Kolega z Torunia, a anonsach znalazłem jedną megankę z Twojego miasta, ale bez zdjęć...

Przy 12 tysiącach rocznie ja bym nie brał diesla :l: A co tam Pani pisze jeszcze o tym autku w Anonsach? Poproś Ją o jakieś zdjęcia na maila z opisem(?) i jak generalnie będzie ok to we wtorek/środę mogę podjechać zobaczyć(o ile faktycznie Toruń bo czasem okazuje się że Zławieś 'pod Toruniem' ;) ) co słychać w Megance- czy nie ma gdzieś rdzy, czy szczeliny równe, czy serwisowana i czy nie dymi na niebiesko itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeMol podaj mi maila na priv to wyślę fotki, Pani jutro wyjeżdża i będzie we wtorek w Bydgoszczy, więc się umówiłem, że podjadę z fachowcem i obejrzę, ale może po fotkach już Ci się coś nasunie :l:

Edytowane przez Lukas28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że zdjęcia słabe to już można stwierdzić że bezwypadkowa to ona nie jest :l: Maska w okolicach lampy pasażera jest krzywo spasowana ;) Ale skoro i tak będzie w Bydgoszczy...

 

A jaki to jest rocznik, przebieg itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003 rocznik, 147 tys. km, :l: sądzę,że każde ściągane auto było gdzieś walone, pytanie tylko jak bardzo ;) pół biedy jak to było lekkie puknięcie, gorzej jak auto po dachowaniu ;)) a tak przy okazji czy każda oryginalna szyba renault musi mieć z tyłu tą nalepkę ELF?

Edytowane przez Lukas28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe podejście, gdy odróżnia się kolizje/stłuczke od dzwonu :l: Ale pytanie gdzie było naprawiane że tak Jej to spasowali ;) Ja na oryginalnej szybie posiadam taką naklejkę ;)

Edytowane przez DeMoL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okaże się we wtorek jak to wygląda na żywo, tak z ciekawości, wbiłem sobie na allegro w kryteria wyszukiwania jedno wymaganie- "kupione w polskim salonie" i wyskoczyło mi w całej Polsce...aż 31 meganek II :l: z czego żadne w kuj-pom ;) dlatego raczej mało prawdopodobne żebym dostał auto z naszego kraju. Rovera też miałem ściąganego, było widać po masce, że był robiony, bo też nie była idealnie spasowana, ale autko służyło bezawaryjnie 3 lata i dalej będzie służyć, tylko, że pij jak smok, a niestety nie mam swojej stacji benzynowej ;)

Edytowane przez Lukas28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy oględzinach zwrócić uwagę na roczniki szyb, szczególnie od str pasażera. Sprawdzić czy są nadkola oraz osłona silnika pod zderzakiem. Na tylnej szybie u siebie mam naklejkę Elfa i prawdopodobnie wszystkie auta wyjeżdżały z nimi z fabryki.

 

Blacharka auta to jedno, ważny jeszcze stan techniczny. Poproś właścicielkę o ile to możliwe, aby w dzień oględzin nie jeździła autem i zostawiła noc wcześniej je na dworze. Zobaczysz jak odpala i jaka jest praca silnika na nie rozgrzanym.

 

Tył auta nie da się ocenić, klapa otwarta, nie wiem czy specjalnie.

 

Pokrowiec na kierownicę daje do myślenia. Dywaniki chyba nieoryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki za opinię, dam znać co i jak we wtorek, mam jednego speca, który raczej nigdy nie zwiódł, więc mam nadzieję, że będzie i tym razem miał nosa :l: jak nie ten to będę szukał dalej ;) jeszcze raz dzięki za opinię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]i będzie we wtorek w Bydgoszczy [...]

Będzie cieplutki aż miło :l:

 

Wyjde na szowiniste, ale praktycznie każde auto które oglądałem i było użytkowane przez Kobiete miało sprzęgło na wykonczeniu ;) Zresztą jak Astre kupiłem od Pani to też wymieniałem kompletne sprzęgło na 'dzień dobry' bo brało strasznie od góry ;)

 

Jak będzie generalnie ok - weź autko na stacje diagnostyczną - wezmą na szarpaki; dowiesz się w jakim stanie są amortyzatory, hamulce, a wydane 100zł szybko się zwróci przy negocjacjach cenowych, gdy się okaże że coś z tyłu puka etc. ;)

 

Lukas28 - na ile Meganke wycenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeMol ja osobiście kupowałem 3 auta, którymi użytkownikami były kobiety. I w żadnym nie miałem problemu ze sprzęgłem. I nadaj jeżdzą na oryginalnych. Więc zależy jak się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że to nie jest powiedziane, ogólnie kobietki mają problem gdzie prawa, a gdzie lewa :l: ale moja żona np. prowadzi bardzo dobrze, jadę obejrzeć autko z mechanikiem, a jak będą wątpliwości to niedaleko mam stację diagnostyczną, jutro podjadę też do salonu renault sprawdzić VIN, swoją drogą dziwne...dzwoniłem do nich dziś i sprawdzają historię auta za darmo, ale nie zrobią tego przez telefon, trzeba osobiście podjechać, no ale cóż ;) warto zobaczyć kiedy urywa się historia. cena wywoławcza 13,5tys.

Edytowane przez Lukas28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!