Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o opinie Megane II...


Lukas28

Rekomendowane odpowiedzi

Przesunąłem spotkanie na jutro ;) niestety dziś miałem dużo pracy, a o 18 nie chciałem umawiać się na oglądanie auta, ale dziś odwiedziłem salon renault i sprawdziłem historię po VIN-ie :l: znalazłem między czasie fajną megankę w Grudziądzu, świeżo sprowadzona z Belgii, po opłatach 2004r.ze zdjęć super, świeżo wystawiona...161 tys. przebiegu....dzięki uprzejmości Panów z salonu dowiedziałem się,że owa meganka miała 199 tys...trzy lata temu ;) więc dziś ma pewnie jakie 300 ;) a ta którą będę oglądał jutro w 2006 miała 80tys. więc też pewnie troszkę cofnięta, ale po obejrzeniu różnych aut wysnuły mi się trzy zasady kupna auta:

1) chcesz auto z polskiego salonu? to idź do salonu i kup

2) auto ściągane musi być bite

3) bite auto ściągane, musi mieć cofnięty licznik ;)

Jutro napiszę jak to autko z Torunia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas28, ale czego innego można się spodziewać po aucie w cenie która Cie interesuje czyli 12-13 tys pln w roczniku 2004 ? przecież to jest bardzo śmieszna cena jak na Megane 2. Do tego sprowadzone, to zadaj sobie pytanie, za ile musiał takie auto zapłacić handlarz, doliczając koszty sprowadzenia + zysk ze sprzedaży ?

 

Nigdy nie rozumiałem takiego podejścia do sprawy jak Twoje i zawsze mnie śmieszy, gdy ktoś na pierwszym miejscu stawia na jak najniższą cene i liczy na drapane, że trafi świetną okazje :l: Czy ty chcesz żeby te auto jeździło i służyło chociaż parę lat ?

 

może lepiej zastanowić się nad Clio 2 w tej kwocie ?

Edytowane przez sKarlosMegane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas28 a jaka kwotę masz przeznaczoną na zakup?

I wstaw link do tej Megany z Grudziądza, skoro faktycznie jest tak skręcona to warto o tym poinformować innych co by nie marnowali już czasu :l:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z sKarlosMegane. Ja kupowałem od 1 właściciela, który kupił auto w salonie w PL. Wiem że nie było bite, że przebieg faktyczny... Niestety musiałem za to zapłacić parę tys. więcej niż średnia rynkowa, ale tak już jest jak się kupuje używkę - coś za coś. Jeśli ktoś szuka auta poniżej średniej ceny rynkowej, to owszem trzeba się liczyć z tym że powypadkowe, spalone, utopione i jeszcze licznik cofnięty o 70%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sKarlosMegane nie wiem czy masz wgląd do mojego konta, że wnioskujesz ile chcę przeznaczyć na auto...aha...pewnie tak piszesz bo sądziłeś, że jak napisz mi na priv, że masz na sprzedaż swoje "posłużbowe" auto z jedną kartą, to od razu je kupię z pocałowaniem ręki. Jeżeli jest w takim idealnym stanie, a mimo to nie możesz sprzedać to się nie denerwuj i nie udzielaj złośliwych komentarzy, ktoś w końcu kupi Twoje auto. Jeżeli chodzi o auto z Grudziądza, na allegro jest tylko jedna trzy drzwiowa, świeżo ściągnięta, więc nie daje linku, bo na upartego Panowie z salonu reanult mogliby mieć problem, dla porównania, jak sprawdzałem auto w salonie we Włocławku, to Pani stwierdziła, że historię może sprawdzić tylko właściciel, lub muszę mieć jego pisemną zgodę, bo to złamanie ustawy o danych osobowych. Po za tym kupno używanego auta zawsze niesie za sobą ryzyko...

Edytowane przez Lukas28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jesteś poważną i dorosłą osobą, dlatego pofatygowałem się i napisałem ci priv. Jednak okazało się inaczej i to był błąd. Czy ty kupisz, czy ktokolwiek, jest mi na prawdę wszystko jedno, tylko musi się trafić ktoś myślący, no i nie śpieszy mi się ze sprzedażą. Z ucałowaniem ręki nie musisz brać niczego, to była luźna oferta, a zachowałeś się teraz po prostu jak małe dziecko.

 

To co napisałem wcześniej, nie było złośliwe ale prawdziwe. A prawda zawsze w oczy kole. I nie nawiązywałem wcale do mojej propozycji, tylko ogólnie żebyś zwrócił uwagę na auta w cenach rynkowych, a nie na ulepy sprowadzane zza granicy po okazyjnych cenach. Ale to twoja sprawa, to bedzie twoje auto, nie moje :l:

 

Nie mam wglądu w twoje konto, ale musisz byc strasznie majętny, bo jestes w stanie utrzymac obecne auto palące + 10 litrów ;)

 

Powodzenia w szukaniu autka z wymaganiami jakie tam masz, czyli salon PL, udokumentowany do końca w serwisie przebieg, bezwypadek z przebiegiem 130 tys, za magiczne 13 tys.

 

Przekonasz się sam, że zakończysz kupno Megane na poziomie 15-17 tys. pln

Edytowane przez sKarlosMegane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś przebieg w ASO żeby potwierdzić, jak piszą w ogłoszeniu, że jest prawdziwy ?

Poza tym już po fakcie ale w ogłoszeniu dziwią mnie zapisy:

- W Trasie 3,5l - na ile kilometrów ? Bo na pewno nie na 100. No chyba, że podali spalanie oleju ;)

- Pasek rozrządu wymieniony - a co z rolkami, napinaczem i pompą wody ??

Zakładam, że to wszystko sprawdziłeś. Poza tym jeśli faktycznie ma 175.000km to za 5.000 powinieneś wymienić rozrząd bo z tego co mi wiadomo to pierwszy w Renault powinno się wymienić przy 100 tys a drugi po 80 tys. Mam rację z rozrządem ? Kto ma diesla ? :l:

 

Ps.Zdjęcia tak zostały zrobione, żeby nic nie było widać ;) Poza tym nie ma komory silnika i nie wiadomo co tam tak naprawdę jest.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor mi sie nie podoba ale to rzecz gustu,cieżko potem odsprzedać.

 

Ile masz kart?

 

Sprawdziłes przebieg i bezwypadkowość?

 

nie wierze w ten przebieg,jeśli ma potwierdzenie masz go w ręku?

 

ja mam 2005 rok i przebieg 180 tys km ale całość udokemuntowana

 

Ważne ze jestes zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!