Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam!

Bardzo bym prosił o informację jak wymienić filtr kabiny w Megane III

Pozdrawiam

Nie raz było opisane na forum... albo przez kalpke w nogach pasażera albo poprzez demontaż schowka. Tą drugą opcje masz opisaną na stronie manna po wybraniu odpowiedniego fitra

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czas wymiany około 5 minut. Demontujemy osłonę akumulatora. Nastepnie w obudowie filtra wykrecamy dwa wkręty, obudowa wraz z filtrem wysuwa sie do góry. Demontaż akumulatora jest absolutnie zbędny! Montaż filtra w odwrotnej kolejności. Patrz załącznik

post-29265-0-05976900-1382734011_thumb.jpg

Edytowane przez Rypek
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojej kolejne wymianie filtrów stwierdzam że przez klapke to jest wersja dla gimnastyków i poprawne oczyszczenie komory w ten sposób jest wręcz niemożliwe. Wieć ponownie zrobiłem to porzez demontaż schowka. 30 min spokojnej pracy z dokładnym wyczyszczeniem miejsca gdzie spoczywa filtr.

 

Dodam że Filtron nieco zmodyfikował filtr kabinowy i wkłda sie go bez żadnego problemu teraz, rok temu musiałem nieźle go pozgniatać.

Druga sprawa warto robić wymiane filtrów (powietrza i kabiny) 2 razy w roku bo po roku słabo to wyglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tytan a do kabinowego rozbieraleś schowek czy da się wymienić bez calego tego rozkrecania tapicerki od strony pasażera?

%%%%%%%%%%%%%%%%

******************

%%%%%%%%%%%%%%%%%

******************

%%%%%%%%%%%%%%%%%

*****************

Ok, dokładnie przeczytałem Twojego posta.... nie było tematu :notacrook:

lapka2.gif

Regulamin pkt.5.9 - Enter

Chcesz bana za usuwanie wpisów moderatora <szukaj>

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam takie pytanie... zamierzam wymienic filtr powietrza i zastanawiam się czy warto kupic orginalny oryginalny renault (koszt 52zł) czy filtron (ceny niestety nie znam)?

 

Pozdrawiam

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!