Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i [Megane I phII] OPONY LETNIE


szakaloo

Rekomendowane odpowiedzi

ET to głębokość osadzenia felgi w nadkolu im większe tym koło jest głebiej nadkola. W Twoim przypadku w felgach których chcesz kupić ET to 45 a fabryczne to bodajże 36, jako, że nowa felga nie jest jakoś specjalnie szeroka 6" to powinno wszytko być ok, ale dla pewności poczekaj na opinie innych kolegów :!:

A jakie masz teraz założone opony i felgi? tzn rozmiar?

Edytowane przez Dziambel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

Planuje kupić nowe opony do mojej reni 1.6 16V kombi IPhII i przeglądając ten temat natrafiłem na wypowiedzi użytkownika Robak, który poleca 195/50 R15(Aktualnie posiadam 185/50 R15). Zainteresowany jestem kupnem takowych opon, ponieważ za cenę 185/60 mogę dostać lepsze 195/50 z Fuldy/Hankook. Martwi mnie tylko ich wysokość, a jeżdżę na alusach(wydaje mi się, że są orginalne).

<><><><><><><><><><>><><><><>

Jeździł ktoś z takimi oponami w kombi lub mógłby je polecić/odradzić?

Słyszałem, że przy niższych profilach trzeba bardziej uważać na dziury w drogach i że jest łatwiej uszkodzić felgę.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Martwią mnie też(nie wiem czy słusznie) wyniki z kalkulatorów, które są następujące:

-4,96% (-27mm) różnica między średnicami

100 95,31 różnica prędkości

<><><><><><><><><><>><><><><>

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 - Enter Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam!

Mogę po dobrej cenie kupić do Megane Kombi 2001, 1.4 16V koła letnie o nietypowym romiarze.

opona: 195/50/R15

felga: 7,5jx15 H2 ET45.

Będzie to działało w ww. samochodzie? Nie będzie byt szeroko? Z parametrem ET też nie mogę dojść do ładu. Pomóżcie proszę :)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam szykuję się do zakupu opon i znalazłem w necie na motointegrator opony Kormoran Gamma B2 185/55R15 82V.

Co o nich sądzicie?

Takie budżetowe bez rewelacji ale na czymś trzeba jeździć.

Ktoś może testował z Was te oponki?

Cena pojedynczej sztuki to 160,08 zł czyli w sumie nie niecałe 700zł.

Co o nich myślicie nadadzą się?

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!