Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i [Megane I phII] OPONY LETNIE


szakaloo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde to pierwsze forum, które znam i uzytkuję gdzie ludzie szukają jak najtańszych opon :shock: wszędzie indziej ludzie szukaja dobry opon - i oczywiście sposobów jak najtaniej je dostać. Tylko tutaj jest jakos inaczej. Zobaczcie sobie testy, których jest sporo w sieci, chyba że jeździcie tylko okazjonalnie i mniej niż można :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz. Testy są często podkupywane.

Np seryjne Michelin Pilot Primacy które w testach wypadają super kosztują w internetowych sklepach 420 zł. A Dunlopy już ok 280. A Kleberki ok 320 zł. I nie wiem czy Dunlop i Kleber są gorsze od Michasi tym bardziej że mają lepsze opinie kupujących. Pozostaje jeszcze kwestia czy w portalu opony.com i opony.com.pl osoby piszące komentarze to nie pracownicy w wolnym czasie, którzy wymyślają historyjki...

 

 

Ja popieram szukanie dobrych i tanich opon. Bo niekoniecznie się to musi wykluczać.

 

Np odkurzacz Rainbow u akwizytorów jest sprzedawany od 8-13 tyś. I wydawałby się że coś co kosztuje 13 tyś jest lepsze od odkurzacza z Media Marktu który kosztuje 2000 zł. Z tego co się dowiedziałem jakiś czas temu. Ten sam odkurzacz firma kupuje za ok 1000 zł.

To taki OFF TOPIC ale cena w tym przypadku nie znaczy o jakości... Gdyż coś może być specjalnie droższe po to by zachęcić do kupna przez tych co mniej liczą się z kosztami i zmydlić im oczy co droższe to lepsze.

 

 

I JESZCZE JEDNO. RADZĘ POSZUKAĆ OPONEK W RÓŻNYCH SKLEPACH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Megane z 98r silnik 1.4. A dlaczego odmówiłeś tych TZ200? Coś w nich nie tak?

 

Odmowilem, bo wczesniej zdecydowalem sie na Toyo i swojego wyboru nie zmieniam tylko dlatego, ze nie byli w stanie zrealizowac mojego zamowienia. Takze, nawet opinii nie przegladalem tylko zrezygnowalem.

 

1.4 powiadasz, rozumiem, ze 60KM, wiec demon szybkosci to nie jest i 175 na szerokosc spokojnie wystarczy. Chyba, ze masz aluski i chcesz sie szarpnac to 185 ale wydaje mi sie, ze nie ma sensu. Im szersze oponki tym gorsze osiagi ale zawsze pewniejsze prowadzenie. Ostatnio znajomy opowiadal, jak zalozyl sobie 195 do golfa III 1.4. Dodatkowo ma sportowe zawieszenie, utwardzone i mala kierownice bez wspomagania. Mowil, ze na koleinach mu kierownice wyrywa, odczuwalny jest tez wiekszy opor. No i osiagi zdecydowanie w dol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.felgi-opony.com.pl/

 

Jak najbardziej polecam zakupy, kupowałem u nich dwa razy, ojciec też do swojego autka i jeszcze paru znajomych. W ten sam dzień co składasz zamówienie to dzwonią do Ciebie i jak potwierdzisz to na następny dzień przyjeżdża kurier z oponkami. Płacisz tylko za opony, kurier jest na koszt firmy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam, jeśli chodzi o zwykłe oponki Kleberg protectis(chyab tak sie nazywają). Mam je już chyba 3 rok i jest jak najbardziej zadowolony. Co więcej, często jeszcze po wsi i gwoździe w oponie to norma. Dzięki tym oponkom oszczędziłem już wiele czasu na trasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie wlasnie na przod Uniroyal 680 (oponka letnia na deszcz). Wladnie jechalem w nocy w mega ulewie :mrgreen: I powiem, ze oponki spisuja sie dobrze, a sa dosc tanie :-) Na tyle mam Navigatory, w zimie i teraz sprawuja sie dobrze. Sa tanie (Uniroyale) i sa wysoko oceniane na serwisach a la opony.com. Jestem zadowolny z takich tanich opon. Jeden minus, ze sa bardzo glosne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim aucie miałem Uniroyale Rayle 550, zrobiłem na nich koło 40 tys km i jakoś nie stwierdziłem, żeby były głośne.

 

Zależy do czego się odnosiłeś przy porównywaniu, ale paru moich znajomych jeździ na uniroyalach i narzeka ze głośne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!