Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ESP/ARS DEFEKT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czytałam trochę postów na forum ale nie uzyskałam odpowiedzi.

Posiadam Renault Megane II Cabrio 1.9 z 2004r. i dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Podczas jazdy na desce rozdzielczej zapaliły mi się kontroli ABS, ASR i wyświetliło ESP/ASR defekt. Po przeczytaniu paru postów poszłam za radą skręciłam kołami na maksa w lewo w prawo i odpaliłam silnik niestety błędy nie zniknęły, dopiero podczas jazdy niestety za jakąś chwile znowu się pokazały. Teraz jest spokój aaa i przy okazji ostatnio wyskoczył komunikat leerlauf einstellen co on oznacza?

 

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leerlauf einstellen :) http://megane.com.pl/topic/22883-stuki-w-silniku-19-dci-2004-r/

błędy nie zniknęły, dopiero podczas jazdy niestety za jakąś chwile znowu się pokazały

:)

ABS, ASR i wyświetliło ESP/ASR defekt

np. i jeszcze inne.

http://megane.com.pl/topic/20232-electronic-fault-i-zwisajacy-swo/

 

4.1	Przed założeniem nowego tematu, należy upewnić się czy temat nie został już wcześniej poruszony i czy nie jest już udzielona odpowiedź na dane pytanie.
4.2	Przed założeniem nowego tematu bezwzględnie należy skorzystać z opcji >>szukaj. 
4.3	Jeżeli dany temat już istnieje, a nie ma w nim odpowiedzi na nurtujące nas problemy, to należy zadać pytanie w już istniejącym temacie.

 

Zamykam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!