Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane CC benzyna czy diesel?


megicc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo powiedział Pan który robił przegląd tego auta tylko problem w tym jak mam rozpoznać, że dobrze zrobiona?

 

cztery lata temu kupiłam hondę, która jak się okazało również była szpachlowana a już po niecałych dwóch latach nadkola wyglądały okropnie i były do zrobienia od nowa -wychodziły purchle. Gdyby to był np. tylko zderzak to nie miałabym takich obaw a tu chodzi o cały bok (w tym drzwi, błotnik i zderzak z tyłu).

 

Pomocy - skad mam wiedzieć, że to nie będzie taka mina jak z hondą? Da się to rozpoznać, jakoś stwierdzić, że naprawa była solidnie zrobiona?

Edytowane przez megicc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

niestety, nadal nie jestem szczęśliwym posiadaczem... :) ale cóż, trudno. Coś wydaje dziwny dźwięk przy pracy silnika (bardzo głośny i dziwny odgłos) -ciekawe co to...

 

A tak z innej beczki - co może oznaczać świecąca się kontrolka "serwis"? Po wejściu w menu i opcje nic nie wskazuje, żeby kłaniała się wymiana oleju czy coś tam w serwisie -odlicza km po których trzeba się zgłosić do serwisu i tam pokazuje jeszcze około 27 000 km, więc czemu świeci się ta kontrolka?

 

Ktoś z Was się na tym zna?

Edytowane przez megicc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

niestety, nadal nie jestem szczęśliwym posiadaczem...

dobrego samochodu się szuka i szuka, aż znajdzie

 

A tak z innej beczki - co może oznaczać świecąca się kontrolka "serwis"? Po wejściu w menu i opcje nic nie wskazuje,
no to CLIP prawdę powie Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no właśnie tak mi to wygląda, dzięki Paweł.

 

Dodano: 30 cze 2012 - 12:02

Ale zerknijcie może jednak na ten- co sądzicie?

http://otomoto.pl/renault-megane-ii-cc-1-9-dci-cabrio-karmann-C24674261.html

 

tylko mam 400 km do nego:-/

silnik 1.9 a strasznie go ganią w gazetach. prośba o opinię.

Edytowane przez megicc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy strzelone, kierownica wygląda na obszyta bo chyba powinna byc cała jasna. Wzór obszycia wygląda na usługę z Radomia, tam obszywanie kierownic jest popularne. Ja raczej obstawiam nieprawdziwy przebieg, gałka wytarta, kierownica obszyta, fotel kierowcy wygnieciony. 400km to sporo drogi jak po niepewne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!