Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

światła mijania i drogowe


Rekomendowane odpowiedzi

Bo fabrycznie w tym modelu jest do jednokomorowych.

No nie jest to tak oczywiste patrząc na poprzednia wersję jedynek, gdzie pomimo jednokomorowych instalacja jest uniwersalna. Widać jakiś ekstra ekonomista to obliczał, że opłaca się mieć przygotowane i w zapasie kilka rodzai instalacji, zamiast jednej uniwersalnej do wszystkich produkowanych aut wkładać.....

No ale kto by tych ichnich Balcerowiczów zrozumiał, skoro za tokiem myślenia naszego trudno nadążyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam fabryczne H4 i z nudy przeglądając forum tutaj trafiłem.

To ja mam takie pytania,

czy dwukomorowe będą lepiej świeciły ?

widać ze sprawa prosta nie jest ale generalnie to idzie zrobić ?

jeśli dobrze zrozumiałem muszę puścić nawa instalacje oświetlenia lamp czy to nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam lampy (z tego co rozumiem )jedno komorowe czyli kierunkowskazy razem z lampami.I teraz moje pytanie są dostępne zarówki H4 100/90W z tego co wyczytałem można takie montować? czy nie spalą one tych wtyczek plastikowych co sie montuje do żarówek? Przepraszam ze w taki sposob pisze ale nie jestem fachowcem w tym chciałem poprawic widoczność i zastanawiam sie własne nad wiekszą mocą żarówek chyba że ktos porponuje coś innego bez ponoszenia dużych kosztów.Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100/90 możesz sobie zamontować ale nie możesz ich na drogach publicznych używać.

Jest to zapisane w kodeksie drogowym (dopuszczalna moc)

Skoro szukasz lepszych żarówek do starych jednokomorowych reflektorów, to przeglądnij co już na ten temat na forum napisano, a napisano wiele. Od polecanych żarówek, przez poradnik w downloadzie, po takie tematy jak: "Nigdy więcej nie dam się nabrać na +...%"

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz moje pytanie są dostępne zarówki H4 100/90W z tego co wyczytałem można takie montować?

I od razu można pożegnać się z dowodem rejestracyjnym to raz, a drugie spalisz sobie instalację elektryczną przez zwiększony pobór prądu oraz spłynie lustro w reflektorze to dwa.

Edytowane przez aston76
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!