Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

CC Cabrio Dach nie zamyka się do końca- zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎25‎.‎03‎.‎2017 o 00:32, fergul11 napisał:

Witam wszystkich jestem tutaj nowy i borykam się z takimi samymi problemami, pozwoliłem sobie powielić filmy wstawione przez fergul11.

Pytanie odnośnie filmu poniżej, rozumiem że wymieniane kondensatory smd sa wartości 10nf - 6szt. Film dotyczy  modułu 440726, ja szukam rozwiązania dla modułu do cabrio o nr 440746 ale widzę u mnie na PCB jest wszystko umieszczone tak samo, różnica może być w układzie scalonym i na płytce zamiast nr 28XXXX 09 mam 28XXXX 07 , czy ktoś już wykonał taka operację, do cabrio za używane moduly chcą po 200zł i nie wiadomo jak to długo pochodzi

Kolejny film jest bardziej realny jak dla mnie, wykonanie proste ale kłopot z zakupem przekaźników (jedynie opcja wysyłki),  może ktoś już opanował to na łatwiej dostępnych przekaźnikach

Edit: z tego co znalazłem w katalogach to zastosowany przekaźnik ma dwie odrębne cewki

 

Edytowane przez Patrykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzień dobry, mam problem z regulacją dachu w Megane II FL CC. Odległość dachu od słupka różni się zdecydowanie o jakieś pół centymetra - próbowałem dać podkładki pod mocowanie, bez skutku.

W załączeniu zdjęcia jak to wyglada.

9B40F3B1-61A7-4A79-821F-E22017EF9184.jpeg

4511A825-DC81-4043-A581-D533C6B93647.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieściłeś zdjęcie od dołu, ze szparą między plastikami. Plastik zawsze może być źle spasowany. Zrób zdjęcie od góry dachu jaka jest przerwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zewnętrzne plastiki też są przyklejane. Napisz czy między szyba dachu a przednią poprzeczką (jak na zdjęciu) masz jednakową odległość. Ponadto w dziale PLIKI masz instrukcje serwisowe (3 lub 4 pliki) dotyczące tylko cabrio i między innymi regulacji dachu. Tutaj masz skrót do pierwszego pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, 

Przeczytałem temat ale nie dało mi to do końca odpowiedzi na pytanie 

 

Dach otwiera się prawie do końca jak na foto.

Był podpinany komputer, były błędy elektrozaworów i zamka bagażnika ale podejrzewam, że były to bardzo stare błędy.

 

Czy to może być wina zamka? Bagażnik otwiera się normalnie.

 

 

IMG_20211002_132007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie, mam problem z dachem w megane 2 cabrio, mianowicie przy otwarciu dachu ta listwa (półka) za siedzeniami nie zamyka się (stoi pionowo, ale przy otwarciu ładnie się odchyla w drugiej fazie stoi pionowo) i muszę ręcznie docisnąć do dołu z czego czuje opór (naprężenie). Przy zamykaniu listwa wystrzela jakby do pionu później ładnie chowa sie pod klapę bagażnika. Proszę o pomoc co sprawdzić lub jaka przyczyna takiej usterki. 

IMG_0450.jpeg

IMG_0451.jpeg

IMG_0452.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!