Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regulacja szyb elektrycznych przód-uniesienie szyby do góry. M2 CC


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.03.2014 o 00:32, Tommi3737 napisał:

Sprawdzilem wczoraj i regulowałem tylną szybę. Tylnych szyb jednak nie regulujemy tak jak przednich. Mamy tylko mozliwosc regulacji pochylenia-kąta szyby (poprzez śrubę nr 2).

 

thumb_hosting_zdjec_1358146161__2013-01-13-790.jpg

 

A boczek tylny mozna zdjąć poprzez zdjęcie tapicerki-tapicerka jest na wcisk-na zatrzaski za wyjątkiem dwóch plastików oznaczonych na zdjeciu strzałkami-tą część sie wysówa wysuwa.

thumb_hosting_zdjec_1358146455__boczek.jpg

 

Dodano: 10 mar 2014 - 11:36

Troche doprecyzuję-śrubą nr 2 regulujemy kąt pochylenia szyby. Aby szybe przesunac góra/dół/boki nalezy odkrecic 3 sruby które są w górnej czesci-potrzebny długi klucz nasadowy chyba 10. Otwory sa zasloniete gumami ktore trzeba wyciagnac-regulujemy na podniesionej do góry szybie-inaczej kluczem nie dojdziemy.

 

Dodano: 10 mar 2014 - 11:38

Natomiast co do zdejmowania boczka to podwazamy tą małą czesc z drugiego obrazka od strony przeciwnej niz pokazalem srubokretem (a wiec od strony przodu auta). Podwazamy srubokretem i ciagniemy do siebie bo jest na zatrzaski. Tylna czesc tak jak pokazane strzalkami jest wsuwana ale tym sie martwic nie trzeba.

 

NIE trzeba wyjmowac kanapy...

 

Dodano: 11 mar 2014 - 00:32

Wrzucam dodatkowe info w sprawie na prosbe kolegów-REGULACJA TYLNYCH SZYB:

 

thumb_hosting_zdjec_1394494224__szyba_tylnia_regulacja_1.jpg thumb_hosting_zdjec_1394494304__szyba_tylnia_regulacja_2.jpg thumb_hosting_zdjec_1394494325__szyba_tylnia_regulacja_3.jpg thumb_hosting_zdjec_1394494346__szyba_tylnia_regulacja_4.jpg

 

Witam,

Nie mogę powiekszyć instrukcji. Patrzyłem również w plikach ale akurat tych nie ma. Tzn. są le nie można ich pobrać. Czy ktoś ma może taką instrukcje do pobrania na prywatnym komputerze? Albo jeszcze raz dodać je na forum żeby można było się przyjrzeć.

Na Youtube są filmy ale dotyczą samego mechanizmu szyby. W ciemno nie chce się za to zabierać. 

Woda cieknie mi tylnymi szybami.

Nie wiem czy dobrze rozumię ale żeby dostać się do śrub muszę rozebrać tylną kanapę i otworzyć dach. Samą regulacje mam zrobić przy zamkniętym dachu. Czy przypadkiem wykręcając fotele, pasy nie musze odpinać akumulatora?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!