Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

FELGI STALOWE


Sebaczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Tak będzie mogła być założona taka felga. Będzie pasować bez problemów. Podaj rozmiar tych opon dla pewności - szerokość i wysokość i zapoznaj się z postami wyżej.

Ja na przodzie mam 195/50 R15 a na tyle 185/60 R15 i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ma ktoś z was moze oponki 205/50/15 w swojej megance? (1 generacja). chodzi mi głownie o to czy szerokośc kapcia nie stanowi problemu z montażem i użytkowaniem...bo mam zamiar sobie takie zamontowac oponki na lato...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie czy felgi z tej aukcji podejdą do mojej meganki hb(1.6 V8 1996r. K7M):

http://moto.allegro.pl/item571371398_felgi...r_stan_bcm.html

niestety ze względów finansowych muszę wybrać felgi stalowe;/

A i czy opona 195/50 R15 będzie odpowiednia dla tej felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junek88, 205/50 będą wyższe od proponowanych do tego modelu 195/50 o 11mm 205 do osiołka? ciekawe jak to ci pojedzie.

tekilla, podejdą ale poszukaj raczej felg stalowych o szerokości 6" ale na tych też będzie ok troskę inaczej ułoży się opona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tekilla, 15" spokojnie podejdą do Twojej megany. Nie wierz w bajki że jest za słaba żeby napędzić 15 cali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem Tutaj nowy i mam nadzieję ze pisze w dobrym temacie. Jestem szczęśliwym posiadaczem Renault Megane I Hatchback z 1998 roku od marca 2008r :mrgreen:. Chcę kupić sobie nowe stalowe felgi, ale tak naprawdę jestem laikiem bo jestem świeżo upieczonym kierowcą i meganka jest moim pierwszym autkiem :). Przeszukałem całą instrukcje obsługi i nic nie znalazłem, a na forum w tym podforum większość z Was ma felgi powyżej 14 cali.

 

Jak już napisałem chce kupić nowe felgi stalowe, ale przy przeszukiwaniu ofert podawane są takie rożne wartości jak: szerokość, ET, rozstaw śrub, otwór centrujący itp. Próbowałem znaleźć te wartości w instrukcji obsługi, jednakże znalazłem jedynie wartości silnika i odpowiednie ciśnienie w kołach co prawdę mówiąc się zdziwiłem :shock: .

 

Moje pytanie brzmi: Jakie wartości ma Renault Megane I by założyć felgi na opony o rozmiarze 175/70R13 82T?. Na pewno wiem, że muszę kupić felgi o rozmiarze 13, ale co z pozostałymi wartościami?

 

Za dokładną informacje i wyjaśnienie bardzo dziękuję, a jeśli już była o tym rozmowa w przypadku kół 13 cali to przepraszam, ale nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstaw srub 4x100 otwor centrujacy 60.1 co do ET to sprawdz jakie masz na feldze podane ktora masz obecnie, chociazby na rezerwie ale mysle ze ET w przedziale od 35 do 38 bedzie odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kształtem wybrzuszenia felgi B będą najprawdopodobniej z R19 lub CLIO.

na drugi raz proszę kolegę o dopisanie się do już istniejącego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!