Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

FELGI STALOWE


Sebaczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szybkie pytanie, w temacie wyczytałem, iż koła wielkości 205/50/15 nie wejdą do megan hb phI, w takim razie czy koła 195/55/15 na feldze 6,5 szerokość osadzenie 35 (jeden mm mniejsze niż dopuszczalne) będą pasować i schludnie wyglądac ? Ewentualnie czy da sie na oponie 15" 195 szerokośc dać wyższy profil niż 55 bądz może 55 jest za wysoki.

Zależy mi na ładnym wypełnienu nadkola <ok>

 

PS. Czy do opony 195 szerokości, szerokość felgi 6,5 jest odpowidnia czy może musi być mniejsza.

 

Dziekuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sam mam takie opny 195/55/15 i wyzszej bym ci nie radzil zaklad do megi hb no chyba ze do scenika. ET 35 moze byc ale juz mniejszego bym ci nie radzil i tak juz lekko opony beda za nadkole wystwac.

A tak BTW to mam fajne stalowki na zbyciu <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Szybkie pytanie.

Czy mogę założyć do megane IphII (kombi) 1999r (ET43) felgi stalowe od megane II (ET45)?

Jeśli dobrze zrozumiałem opona będzie o 2mm cofnięta w "głąb" nadkola, ale czy nie będzie się opierać bęben lub zacisk szczęk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

50 to jest taka granica jakie wchodzą generalnie do megane nie zaleca się przewidziane są tam 36 i trzymanie zawieszenia jest na tym oparte przy 50 koła powędrują do środka auta o 14mm z każdej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Panowie, małe pytanie. Chcę kupic od jednego z forumowiczów felgi stalowe od MII (ET45, 6,5J, R15) do MI phII (ET43, 6J, R15). Pozsiadam opony w takim rozmiarze 185/60/15. Bez żadnych problemów opony będą pasowały na felgi od MII, a taki zestaw na samochód :D Z góry wielkie dzięki. POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie Koledzy!

Przepraszam, że tak wchodzę w temat, ale myślę, że kolega "ziomek4007" już swój problem rozwiązał :D

Napiszę co mi się ostatnio przytrafiło:

Któregoś pięknego poranka idę do samochodu, a tam "guma" - tylne koło, no to ja podnośnik w ruch, jedno koło zdemontowane, zakładam zapasówkę, a tutaj zonk, otwór centrujący ani rozstaw śrub nie pasuje. Myślałem że mnie potarga. Szanowny pan sprzedający wrzucił zapasówkę na sztukę, a mi by przez myśl nie przyszło by sprawdzić czy jest taka sama jak pozostałe koła (tutaj rada dla kupujących - sprawdźcie). Dobrze że to się stało przy domu a nie gdzieś w trasie. I w taki oto sposób stałem się posiadaczem koła nie pasującego do mojego zestawu (takie piąte koło u wozu), ale może ktoś będzie akurat takie potrzebował:

post-31021-0-54826400-1373883634_thumb.jpg

Natomiast ja chciałbym nabyć felgę (lub koło) pasujące do mojego zestawu:

post-31021-0-20171000-1373883719_thumb.jpg

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez utusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!