Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

opony Motrio


krzemar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam na przodzie Motrio z 2011r. i generalnie są OK. Tylko na deszczu wypadają słabiej bo ewidentnie się ślizgają - łatwo zerwać przyczepność przy ruszaniu i nie są tak pewne na zakrętach porównując do wcześniejszych opon- Goodyear EfficientGrip, o F1 już nie wspominając. Ale coś za coś, Kormoran też niby grupa Michelin, a wiadomo że przepaść(cenowa też ;))

Tak z ciekawości ile kosztują?

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam, że wtrącę się ale "muszę" dać upust.... Continentale kupione ze Scenikiem to najgorsze onwóg na jakim było mi dane jeździć w swoim życiu. Nigdy więcej tego chłamu nie założę do auta. Nie myślałem, że tak dobra firma może robić taki szmelc. Nie jest to tylko moja opinia, nie wspominając już, że w pewnym czasie było głośno o serii opon tej firmy nadających się do śmieci a wsadzonych do aut na pierwszy montaż.

 

Dno i metr mułu. Jak mi ktoś da następne za darmo do testów i będą ok to zmienię zdanie. W innym przypadku never nerver never!

Edytowane przez Liso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są złe bo są złe. Nie potrafię policzyć i wymienić firm wszystkich opon jakie w życiu zjeździłem. Na jednym tylko samochodzie przebieg to 0,5 mln km. przy 3 innych w jednoczesnym użyciu. Pracuję w samochodzie a nie jeżdżę w koło komina.

 

Chcesz wyjaśnień? jedno słowo określające wszystkie jej wady "niejednorodność" w prawie każdej postaci (masa, sztywność, kształt). Byłem głupi bo dałem się zwodzić, kupiłem auto w grudniu i jeździłem na zimówkach. Potem wymówki, ułożą się, wyważymy jeszcze, nic tu takiego nie widać. Dopiero wulkanizator za granicą mi wszystko pokazał i wytłumaczył. Jeżdżąc po mieście nic nie widać a na trasie powyżej 110km/h zaczyna się....

 

G.... i tyle, Twoje zdanie mnie nie interesuje, to jest ostrzeżenie dla innych żeby zastanowili się co kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ludzie nie kupujcie chińskich czy Bóg wie jakich wynalazków. Opony mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wydane kilka stów więcej na komplet firmowych opon, zwróci się świętym spokojem w przyszłości. Na allegro widać, że jednak sporo osób kupuje chińskie opony jednak są to handlarze! To typowy Mirek, który musi "zainwestować" aby sprzedać auto.

Do Scenica polecam Michelin i po problemie.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony na samochodzie były z 2001 roku, a auto kupiłem w 2006 i już miały boki trochę sparciałe. I trochę opon z 2001 tak miało jak pytałem się u wulkanizatorów. A reklamować nie było gdzie, bo auto kupione w salonie było przez poprzednią właścicielkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!