Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II


baciuś

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście samochód który zostanie wybrany, jedzie do serwisu na diagnostykę. Jeszcze będe szperał i wyszukwiał ;)

 

Dodano: 25 sty 2013 - 16:22

Zmieniłem tytuł tematu.

dzięki ;) a mogę jeszcze prosić o przeniesienie do odpowiedniego działu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pod zderzaka wystaje tuleja, w którą wciska się hak do przyczepy.

A co do aut, trudno Ci coś podpowiadać, sam jesteś użytkownikiem Megany z tym silnikiem i dobrze wiesz co tym autom dolega i gdzie należy przy zakupie popatrzeć.

Głupio tak wymyślać, podpowiadać i pokazywać paluchem jak nowicjuszowi co jeszcze meganki z bliska nie widział. :D

z tej też chyba przyczyny tak nikłe zainteresowanie tym tematem, pomimo wielu propozycji ofert.

Może przedstaw swoje wątpliwości jakie masz do danego auta na podstawie fotek, to będzie bardziej sensowne w temacie odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wydaje sie być ok, z tego co w opisie to nie ma ESP, ale pewnie sam już zauważyłeś. Wersja Expression trochę lepiej doposażona w porównaniu do tego co ma moja małżowina (nawigacja i tempomat), ze zdjęć zbyt wiele nie mozna sie czepiać poza zielenią na zdjęciach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na dzień dobry sprzedawca ma u mnie krechę: rocznik 2008 a niżej: I rejestracja 27-12-2007 Model 2008 pozostawię to bez komentarza i ewentualnej dalszej wiarygodności...

 

A poza tym:

-lewa wycieraczka za nisko;

-nie widzę naklejek (sprawdzić organoleptycznie trzeba);

-brak klapki schowka w bagażniku po lewej stronie;

-ogólnie bogata wersja;

-ta fifa od haka mi się nie podoba, to przecież powinno być demontowane ze prawie nie widać a nie taka końcówka mocy... przynajmniej w swoim jak zdemontuję hak to trzeba się przyjrzeć żeby zlokalizować że jest (jak ktoś wie jak patrzeć to zobaczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prześliczny. Żeby tylko przebieg podali i rzeczywiście tak dobry samochód z 2008 był o 1000 zł. tańszy od tego z 2007 r. byłoby idealnie. Poza tym o ile mi wiadomo w Opocznie śnieg podobnie jak w Warszawie powinien być mniej wiecej od miesiąca, a przed miesiącem to już zieleń trochę wątlejsza by była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ładny, ale:

-nie wiem czy lampy przednie nie powinny byc z ciemna lamówką;

-licytacja?

-jesiennie, ale zielono :D

 

2.

-nigdzie nie stoi że bezwypadkowy;

-brak prawej przedniej alu;

-duuża różnica w odcieniu przednego zderzaka przynajmniej po lewej stronie;

-mały przebieg i niska cena;

-dywaniki gdzies sobie poszły;

-tapicerka fotela kierowcy strasznie wygnieciona jak na 109000 km;

-brak odbojnika pod maską patrząc od przodu po prawej-widoczna dziura;

-srebrna listwa w przednim zderzaku-w zamiennikach prawie nie do dostania z czarną co łącząc z brakiem aluska sugeruje przygodę;

-też nie widać śniegu.

 

3. Najlepszy silnik z prezentowanych.

-przedni zderzak a dokładnie jego listwa, coś mi nie pasuje, przy takiej listwie powinny być inne górne kratki chyba (ze srebrnymi wstawkami);

-brak informacji o bezwypadkowości;

-gdzie snieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni ciekawie wygląda, podpytaj czy ktoś z Poznania nie mógby podjechac go pomacać (sebcio76 może, poszperaj kto jest jeszcze aktywny na forum z tamtego rejonu). Ze zdjęć nic złego powiedzieć nie mogę albo już mi sie na oczy rzuciło... Aaaa, no i weź tego Classica z podpisu wywal bo nieco nieaktualny :D

 

Poprawka, ma z jakiegoś powodu złożone prawe lusterko, ale mój też miewał humory i nie za każdym razem otwierał albo tylko trochę otwierał, nic nie robiłem i ustapiło... No i śnieg jest, więc jestem usatysfakcjonowany ;)

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!