Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II


baciuś

Rekomendowane odpowiedzi

pizza wiem o lusterku, ale myślę że zawsze musi być coś nie tak, ale ciesze się że w końcu nie masz się doczepić :D a do poznania to się przejadę, ale wpierw wydobęde od niego vin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym roczniku nawigacja nie powinna być sterowana z panela w przesuwanym schowku/ podłokietniku??

Nigdy mnie ten element w sceniolach nie interesował, nawet jego obecność dyskwalifikowała takie auto w moich oczach, wydaje mi się jednak, że zawsze sterowanie było inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jednego na oku, ale teraz go odnaleźć nie mogę, odrzucę jak przyjadę do domu :D

 

Dodano: 29 sty 2013 - 16:03

Pizzuś a ten? http://sprzedajemy.pl/renault-scenic-1-9-dci-131-km-exspression,580211 wiem że trzeba dopłacić 1300 zł. A co Ty sądzisz o tym samochodzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale liczą handlarze na niewiedzę kupującego... Z tego bogatego wyposażenia to masz jedynie tempomat i składane elektrycznie lusterka, reszta jak w każdym innym. Tu jedynie ciemną wykładzinę należy na plus zaliczyć, mniej podatna na widoczne zabrudzenia i łatwiejsza w utrzymaniu czystości. To samo można powiedzieć o kolorze karoserii. Przy takiej pogodzie jak dzisiaj, roztopy i lekka mżawka, auto syna wygląda jakby z myjni wyjechało, a tylko wracał 40km autostradą z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien dobrze wiem o ich opisach... nie daje się na nie nabrać :D Tu pisze że ma ESP, którego fakt faktem w rzeczywistości nie ma ;)

 

Dodano: 29 sty 2013 - 19:59

faktycznie spotkałem jednego scenica, który miał sterowanie nawigacją z podłokietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem aut bez nawigacji fabrycznie wbudowanej. Uważałem i nadal uważam, że bardziej dokładne, przez częstą aktualizację, tańsze i bardziej przyjazne są nawigacje dokładane jako niezależne urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESP jak wiać/słychać brak. Poza tym ujdzie, wersja taka jak mojej żony samochód z kilkoma dodatkami. Dziwi mnie tylko brak srebrnego emblematu ze schematem układu biegów, powinien być w tej wersji. Dywaniki wybrały wolność no i znowu te anomalie pogodowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko brak srebrnego emblematu ze schematem układu biegów, powinien być w tej wersji.

Czy na pewno? Bo nie ma również takich srebrnych wstawek w uchwytach regulacji nawiewów, a one chyba w parze idą? Tak samo wyświetlacz klimy też powinien być w takim kolorze. A skoro wszytko na czarno to pewnie tak ma być (taka niska wersja). Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damiar sprawdź w dziale nasi użytkownicy moje samochody i zrozumiesz o co chodzi. Krótkiego mam z 2006 r. od nowości dokładnie w takiej wersji jak z ostatniego ogłoszenia czyli Expression (mój nie ma tempomatu) i poza tym troche takich samochodów już widziałem i poliftowe (czyli od końca 2006 r.) wersje Expression i wyżej mają srebrne emblematy (Alize nie jestem pewien). Za to dodatkowe srebrne akcenty na kierownicach nawiewów to juz wersja Privilage i pochodne czyli najwyższe. Wyswietlacz klimy tez sie zgadza, srebrny jest w Privilage. Coś niecoś wiem na ten temat bo mam akurat samochody w tych wersjach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać od początku maiłem złe podejście do tych elementów wyposażenia. Dzięki za wyjaśnienie. Jak widać masz solidną wiedzę na temat tych aut i ich wyposażenia, której tylko pogratulować :) .

 

PS. Zdaje sobie sprawe, że ten post nic nie wnosi do tytułu tego tematu, ale może nie zostanie usunięte :) .

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!