Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Odstający element karoserii przy tylnej lamipie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam mały problem. Jak widać na zdjęciach przy tylnej lampie odstaje karoseria. W ASO powiedzieli mi że to się zdarza i tam są takie plastikowe zaczepy które mogą się wyrobić ale nie będzie się pogłębiać. Naprawa u nich to pewnie pare stówek. Macie jakiś pomysł jak to naprawić?

Pozdrawiam

post-55404-0-54188900-1360833861_thumb.jpg

post-55404-0-97731000-1360833869_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź:) Tak też chyba zrobię, bo nie jest to jakaś duża wada i nie będę miał gwarancji że gdy to naprawię to za jakiś czas znou się nie odegnie.

Edytowane przez bratowy81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zderzak, ale wcześniej tego nie robiłem i nie wiem czy sam bym sobie z tym poradził. Mimo wszystko trzeba wiedzieć gdzie chwycić, co odkręcić, za jaki element pociągnąć a na jaki uważać. A czy są matowe? Raczej nie, może tak światło pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem to samo z jednej strony ale tylko delikatnie , zgłosiłem przy pierwszym przeglądzie i naprawili w serwisie w ramach gwarancji.Teraz minął już rok i się trzyma ,poprostu wypadł zderzak z zatrzasku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo :notacrook: tylko w ciut mniejszym stopniu. Jako że z lenistwa przegapiłem okres gwarancyjny i nie zgłosiłem tego do ASO. To w tym momencie "mój sposób" naprawy polega na wciśnięciu tego i jeżdżeniu dalej i tak w kółko :!: Wiem, mój post nic nie wnosi, ale świadczy, że jednak nie jest to odosobniony problem i za chwile trzeba będzie stwierdzić... ten typ tak ma :!: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to rzeczywiście "ten typ tak ma" :notacrook: Tak się właśnie zastanawiam czy jest sens płacić stówę albo dwie mechanikowi żeby to rozebrał, naprawił bo nie mam gwarancji że za jakiś czas znowu to nie wyskoczy. Dealer Renault zapewnił że to się nie będzie pogłębiać także chyba nie ma czym sobie zawracać głowy.

 

ps. ale trochę drażni :!:

Edytowane przez bratowy81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro auto masz na gwarancji, to powinni Ci to zrobić bez zająknięcia. Łaski nie robią. Wygląda to mocno średnio. Zresztą, jakby mieli wąty, to im powiedz, że auto w takim stanie jest ANTYREKLAMĄ renault, którą codziennie widzi kilkadziesiąt osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!