Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

OBRĘCZE KÓŁ Z LEKKICH STOPÓW (ALUFELGI)


Mistic

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Witam, chcę kupić na wiosnę jakieś felgi najlepiej 16, chociaż mogą być ewentualnie 15. Znalazłem na allegro takie coś dezent v, chodzi mi o to czy będą pasować do mojego auta(megane I phII 1.4 v16 1999r.), trochę się boję żeby te 16 nie obcierały mi o nadkola z tyłu. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juve22 pewnie przy 14 masz opony 175/65/14 więc dla felgi 16 najlepsza opona to 195/45/16, przy profilu 50 to 18,3mm wieksza średnica wiec licznik bedzie przekłamywał. Te felgi jak najbardziej będą pasowały do Twojej meganki , ja też mam meganke tylko 1.6 16V z 2001 roku i tam miałem felgi stalowe z oponami 185/60/15 więc założyłem dezent f i opony 195/50/16 i jest super, zresztą możesz sobie obejrzeć moje fotki w dziale Nasi użytkownicy i ich auta. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ,

 

Przymierzam się do zmiany alusów i zauważyłem jedne które mnie ciekawią tylko właśnie nie wiem czy będa pasować ponieważ ET , chyba nie podejdzie :/

 

Link : http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-14-4x100-duzy-rant-honda-opel-vw-golf-i1970223567.html

[naruszyłeś regulamin forum :)] -Robak

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie. Nie będę tworzył nowego tematu tylko napisze tutaj. Szukam alumek 15 lub 16 do mojej megi na lato. Nie ukrywam, że zakup jak już to z nowymi oponami :) Czekam na opinie jakie proponujecie jeśli chodzi o wygląd i wymiary :) Budżet to ok. 2000zł mniej więcej :) Nie ukrywam,że nie lubie oszczędzać na oponach, bo to podstawa. Czekam na jakieś podpowiedzi albo linki do fajnych alumek(dobrej jakości)i opon :) Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hello

Czy ktoś ma w M1ph2 takie oto aluski:

7f06d2f309f83686m.jpg

Jestem o krok od zakupu. Nie mam też pewności co do ET, bo na "mojej" aukcji piszą 43, a na innych 30. Domyślam się, że podejdą jedne i drugie, czy nie? Czy et 30 to nie za mało?

Edytowane przez Maks79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Wiem że tych tematów było już wiele , ale chcę się upewnić i otrzymać jasnej i klarownej odpowiedzi przed wydaniem kasy .

Syn ma Renówkę Megane I Coupe z 1998 roku 1,6 e , kupiłem mu ją w zimie więc miała tylko zimówki rozmiar 13 , więc teraz przyszedł czas zakupić letnie opony na alufelgach ,syn się uparł aby założyć 15 bo będzie fajnie wyglądało i nawet znalazł gdzieś już takie ale rozmiar nie wiem czy będzie pasował 195/50/15 ET 38 a inne mają znów ET 35 ,podobno stosuję się jakieś pierścienie, proszę mi napisać jaki jest koszt takich pierścieni i rodzaj do tego typu felg wogule czy jak kupie to je założę .Bardzo mi na tej odpowiedzi zależy bo wydam kasę a potem będzie kłopot .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!