Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problem z odpaleniem- nie kręci


Rekomendowane odpowiedzi

hej

tak jak wspominałam wczoraj zostawiłam auto u mechanika ,stał dobę i jak się za to zabrali to nie odpalił :-(

Nie podłączyli go pod komputer, zaczęli grzebać w rozruszniku...okazało się, że to cewka rozrusznika...(mam nadzieję, ze się dobrze wyraziłam). Zrobili, zapłaciłam 200 zł. mam nadzieję, ze na tym koniec moich problemów...ufff

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to i tak ciągle wyglądało na akumulator bo skoro odpalił i było nim przejechane parę km to sie wtedy doładował i dlatego sie uruchamiał.(po prostu nie trzyma już mocy) ale skoro stwierdzili że to cewka to dobrze że problem rozwiązany. i tylko trzymać kciuki żeby nigdy sie problem nie powtórzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

jak na razie wszystko ok...tu nie chodziło o cewkę silnikową, te juz dwie wymienione w zeszłym roku...(zupełnie inne objawy)

na fakturze napisali: naprawa rozrusznika...ale wspominał o cewce...

wiecie jako kobieta nie bardzo "łapię" to nazewnictwo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć Wam :cry: i mnie dziś dopadła ta zmora. Wczoraj wróciłem z pracy, odstawiłem auto pod blok. Wszystko pięknie.. Dziś rano schodze, otwieram dzwi pilotem, wkładam kluczyk, przekręcam, wszystko należycie.. kontrolki gasną, pompa paliwa (prawie nowa) działa jak trzeba. Próbuje odpalić i cisza jak moczem zasiał :cry: akumulator wymieniany rok temu, troche za słaby jak sie okazało ale daje radę, radio chodzi, szyby normalnie sie otwierają/zamykają, kilka prób i przy próbie odpalenia CISZA :cry: Nigdy nie spotkałem sie z czymś podobnym. Wiem jedno, że od pewnego czasu, rano ..odpalając przy niskiej temp. rozrusznik zawsze kręcił ale jakby trochę wolniej.. Ale nigdy ..nie zdarzyło mi sie by nie kręcił ..czyżby to on oddał na plecy ? :-? pomóżcie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie dzisiaj to samo. Podobne byly tez objawy co u nagabicz. Dwa dni z rzedu rezrusznik krecil ale wolniej. Wieczorem wsiadam i odpalam. Autko zastartowalo. Wszystko ok, wlaczam swiatla i ... wszystko gasnie ! Zadne kontrolki sie nie pala, zupelna cisza. Radio oczywiscie dziala, swiatla sa. Jak przekrecam to cisza.

 

Czy to ze rozkraczyl sie poprzez wlaczenie swiatel moze prowadzic na jakis konkretny trop ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam podobny problem.

Nie mialem nigdy problemu z akumulatorem odkad jezdze megi (poltora roku). Nagle dzisiaj nie odpala. Radio dziala, swiatla i szyby tez. Zagar na pulpicie miga i jest zresetowany. Jak przekrecam kluczyk to slychac tylko "cykanie " z silnika a kontrolki na zegarach mrugają.

 

Co to moze byc? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!