Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oklejenie folią dachu


Rabcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z was zmieniał już kolor dachu ?? Chodzi mi o oklejenie folią lub pomalowanie :( Interesuje mnie jaki jest efekt, wczoraj kupiłem Megane III hatchback w kolorze białym i chciałbym zmienić parę szczegółów m.in pomalowanie lusterek zewnętrznych na czarno oraz pomalowanie dachu również w kolorze czarnym ;) jak efekt będzie ok to pomalowaniu ulegną również felgi standard Renault 17" Szybki całe szczęści są fabrycznie przyciemnione więc parę groszy w kieszeni zostanie. Czy mógłbym ktoś podesłać/wkleić zdjęcia takiego zabiegu ??

 

P.S Po wszystkich modyfikacjach pochwalę się nabytkiem w odpowiednim dziale ;) Dodam, że jest to już drugi model generacji III a ogólnie chyba 5 megane ;) Uwielbiam ten model !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do jednej z Katowickich firm trudniących sie oklejaniem, w sumie cena nie jest zła 550zł za oklejenie dachu oraz lusterek zewnętrznych hmmm w sumie warto się skusić, dodatkowo co mnie troszkę zdziwiło firma oferuje oklejanie felg aluminiowych ?!? podobno wyglądają jak pomalowane a efekt jest właśnie odwaracalny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też mam białą Megane tylko że I i okleiłem w niej dach na czarny mat . Wyniosło mnie to 200 zl w firmie w Elblągu która daje rok gwarancji na odklejenie się i przebarwienia , dla mnie wyszło bardzo ładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A propo kolesia z mysłowic, to dzwoniłem do tej firmy co mu oklejali dach to powiedział mi przez telefon ze koszt oklejenie dachu u niego to 400zł w megane III hatchback.

Poszukiwania nadal trwaja chyba że ktoś z forum zajmuje sie oklejaniem folią??? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam oklejony dach na czarno w mojej Megane 3 coupe i efekt jest naprawdę niesamowity. Ładnie się komponuje z felgami. Myślę jeszcze o oklejeniu lusterek, ale nie wiem czy nie będzie już za dużo tego czarnego ;P.

post-60601-0-49892700-1400877201_thumb.jpg

Edytowane przez oplot23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!