Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jakie byście polecali białe żarówki H7. Tak żeby w nocy było normalnie widać drogę i postojówki żeby nie było żółtego efektu może jakieś Ledy;)Cena nie gra roli(no troszkę)

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykłe H7 z Carrefoura (ok. 17zł/szt.), a pozycyjne W5W Philipsa (ok. 3zł/szt.) i moim zdaniem bardzo przyzwoicie świeci taki zestaw, a do tego nie boli cena, kiedy któraś żarówka się przepali. "Wynalazki" z super białym lub niebieskawym światłem, z reguły szybciej się przepalają (cieńsze włókno) a do tego mogą uszkodzić reflektory (wyższa temperatura).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 godzin ciągłej pracy (świecenia).

Jesteś pewien że wiesz o czym piszesz ;)

100/24 = ~4,2 dnia, zakładając, że auto jeździ i świeci przez 2 godz. dziennie to po 50 dniach żarówki się przepalą. Jakoś nikt nie wymienia żarówek, zaokrąglając, co 2 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt nie wymienia żarówek, zaokrąglając, co 2 miesiące

Niestety są takie żarówki, wiem co mówię bo miałem 3 komplety. Firma Unitec mega white +30%.

Skusiła mnie cena i dobre wyniki w teście AŚ w gazecie motoryzacyjnej, świeciły bardzo dobrze jasno i biało. Odczuwalne te +30%.

Jak padły po niecałych 2miesiącach kupiłem 2 komplet bo może wadliwe, następne reklamowałem i dostałem 3 komplet i tez padły po podobnym czasie.. ;) ;) Obecnie mam Helle, jeśli chodzi o świecenie to świecą ale szału nie ma (jeśli chodzi o jasność przed autem) no i nie świecą na biało ale na razie świeca i mam nadzieję że jeszcze poświecą .

Edytowane przez sebcio76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już żarówki w Carrefourze Grand Prix Super White Premium Light za 21.99zł i postojówki Ledowe białe po 8zł za sztuke.

Na jutro jestem umówiony z mechanikiem żeby mi to wymienił. Chyba,że ktoś mi poradzi jak wymienić żarówki bez połamania sobie rąk;)

Super efektu sie nie spodziewam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram Cool Blue Hyper nie jest dopuszczony na drodze(brak homologacji). U mnie zarówki zwykła czy ega 50% czy 200% wytrzymuja około 4-5 miesięcy czyli jakiś 6-9 tys. km. Ale nei wlączam światła od razu nawet w nocy. Nie mam problemu z widzeniem bez świateł w nocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram Cool Blue Hyper nie jest dopuszczony na drodze(brak homologacji).

I kto Ci to sprawdzi? Będą Ci kazać na drodze wyjmować żarówki?

Świecą bardzo ładnie, nie oślepiają, mam je już prawie rok i nic się nie dzieje, pozdrawiam.

 

Pozdrawiam jak Ci tak zrobią... Nie są to Hidy, które wszystkich oślepiają (widze sporo takich na drodze), a te daja ładne biale światło i jestem z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!