Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego pięknego dnia chciałem otworzyć samochód od strony kierowcy, a tu niespodzianka, ciągnę za klamkę i nic. No to otwieram dzwi od strony pasażera i otwieram dzwi kierowcy od środka, jadę do ASO w Zabrzu. A tam miły Pan po sprawdzeniu mówi że zepsuł się mechanizm zamka, nie ma zamienników - zamek trzeba wymienić na oryginalny, zamek razm z wymianą prawie 800 zł :DDDD.

Najlepsze że parę dni poźniej poszedł zamek w tylnych lewych drzwiach - tym razem drzwi wogóle nie chiały się zamkąć(i kolejnie 800 zł). Cud, miód po prostu. Te części to chyba jakiś żart, szczególnie że drzwi z tyłu są może używane z 10 razy do roku. Teraz tylko czekam na zepsucie 2 kolejnych zamków :?:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście niefart. Wnerwiające jest to, że oroducenci aut i serwisy na takich pierdołach nas koszą. Chyba specjalnie robią takie niedoróbki bo skoro silniki nie nawalają na czymś trzeba zarabiać. A przecież nawet tysiąc takich jak Ty niezadowolonych nie narobi dymu. W przypadku głównych podzespołów auta byłby większy smród. Więc tu nas robią w bambuko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kolego ściemniasz albo cię naciągają.

Byłem wczoraj w ASO i zagadałem o tych klamkach.

Wielkie ich zdziwienie było, że są jakieś problemy w MIII z klamkami.

Jak już coś by padło to idzie to zrobić za 80 zł.

Nie chce im się rozbierać i wymieniają całość :?:

Prześlę twojego posta do mechanika z ASO - zobaczymy co odpowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam problem z otwieraniem tylnych drzwi ( tylnie lewe). Ściśle mowiąc, przy pociągnięciu klamki z zewnątrz, czasami drzwi nie otwierają się. Ale wystarczy z karty zamknąć i otworzyć zamek i prablem znika ( czasami trzeba tą czynność powtórzyć). Zaznaczam, że od środka otwierają się normalnie. I jeszcze jedno jak raz po otwarciu centralnego zamka drzwi otworzą się, później jest już ok. Ma ktoś może jakiś doświadczenie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie występuje problem że tylne lewe drzwi rozbrajają oraz zazbrajają sie natychmiast przy otwarciu z karty. Pozostałe są normalnie otwarte. Od wewnątrz moża je otworzyć klamką. Była chwila że zadziałało prawidłowo. Czy to problem zamka czy sterowania? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!