Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Scenic III


janus_z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o opinie na temat tej oferty

Link

Pozdrawiam

 

Dodano: 05 gru 2013 - 08:22

Szukam juz chwile Scenica III z lat 2009-2010, chciałem kupić benzyne najlepiej 1.6 i do tego LPG, ale ofert aut z silnikami benzynowymi jest bardzo mało, dominuja głównie wersje diesla 1.5 i w związku z tym moje pytanie, jak się sprawuję te silniki, jak z trwałoscia panewek, wtrysków w tym aucie, jak z FAP?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się diesli, 1,5 były wprowadzone w 2002 roku, ale to co teraz robią to praktycznie inne jednostki niż na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Sceniki III to akurat nie jest mój temat, ale cos mi szepcze do uszka że ten samochód ma na drugie imię Societe. Czyli po naszemu VAN. We Francji były zawsze popularne Societe z każdej praktycznie marki, białe, z najmniejszym (najsłabszym) dieslem i najprostszym wyposażeniem. Ten samochód to wersja naturystyczna, jest kompletnie goły a podany przebieg wproszt woła o pomstę do nieba, 58000 km. w 4 lata? To wychodzi że przejechał niespełna 15000 km. rocznie a fotel kierowcy sugeruje ze 2 razy tyle. Ja bym go odpuscił, Ty rób jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś z was gdzie można zobaczyć katalog z wyposażeniem ze starszych roczników tj. 2009-2011 ?, mam jescze pytanko w ktorym roku weszła wersja z silnikiem 1.6 dci ?

 

Dodano: 10 sty 2014 - 21:02

a co sądzicie o tym ogłoszeniu Mój odnośnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki <piwko>

 

Dodano: 31 sty 2014 - 21:54

powiedzcie jak rozkodować VIN, bo na forum jest info, ze rejestrując się na stronie mojerenault.pl, ale tam trzeba podać nr VIN (można podać nr vin auta które nie jest moje? i dodatkowo jeszcze jakiś "numer aktywacyjny" otrzymany przy zakupie auta

 

Dodano: 26 lut 2014 - 20:20

znalazłem kolejnego Scenica, proszę popatrzcie, warto podjechać i pooglądać ? Mój odnośnik

 

Tylko jak tak patrze to w tej wersji powinna być konsola śrdokowa z podłokietnikiem a tu tego nie widze i cos przebieg podejrzanie niski.. :unsure:

Edytowane przez janus_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki, coś więcej wam sie w oczy nie rzuca ?

Jest ktoś sprawdzić nr VIN VF1JZ3G0D45798551.

 

Dodano: 07 mar 2014 - 14:36

Koledzy z tym VIN pomoże ktoś ?

ps. Jak to jest z tym sprawdzeniem na stronie Moje Renault, jak tam wejde aby sobie załozyć konto to musze wpisac Vin i dodatkowo jakiś Kod otrzymany przy zakupie. Idzie się tam jakoś zarejestrować aby sobie samemu sprawdziać nr VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!