Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie ubezpieczenie oc ac


Sławek17

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witajcie, odkopuję stary temat aby nie zakładać kolejnego nowego wątku o tej samej tematyce.

 

W grudniu będzie rok jak kupiłem swoją Megane III Hatchback 1.6 16V 110 KM w salonie. W momencie zakupu od razu ubezpieczyłem auto w PZU (agent w salonie) w skład, którego wchodziło AC + OC + NNW + Assistance. Całość wyszła 1475 zł (w tym 390 zł OC). Z racji tego, że mam bardzo blisko do oddziału PZU w moim mieście ostatnio przy okazji poszedłem dopytać o ubezpieczenie na kolejny rok, aby odpowiednio szybko zabezpieczyć fundusze. Dostałem wycenę i przeżyłem szok. Z uwzględnieniem zniżki 60% OC i 10% AC (moje pierwsze w życiu AC + rok bezszkodowej jazy) wyszło niecałe 3000 zł w tym 680 zł za samo OC.

 

W związku z tym pytanie - co polecacie jakiego ubezpieczyciela tak aby w razie szkody nie było problemów z wypłatą odszkodowania. Zdaję sobie sprawę że im taniej tym pewnie gorzej z wypłacalnością i będą robić problemy dlatego zależy mi na produkcie tzw. cena przez jakość.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 lat później...

Odgrzewam stary wątek. U jakich ubezpieczycieli obecnie mają rozsądne ceny ubezpieczeń OC/AC wraz z rozsądnymi zdarzeniami objętymi ubezpieczeniami? Do tej pory MIV był objęty ubezpieczeniem dilerskim, ale ze względu na wiek (prawie 8 lat) oraz szkody trzeba będzie pewnie poszukać innego ubezpieczyciela.

Edytowane przez flowgrid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się dealerskiego. W PZU ubezpieczam auta od 20 lat. Czasem taniej jest niż u najtańszych. Ci tańsi da tańsi bo dają mniejszą ochronę.

Wolę dać zarobić złodziejom z kraju niż z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!