Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sugestie i spostrzeżenia dot. forum


elektriko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

chciałbym, aby temat był widoczny w "moja zawartość".

W tym miejscu są widoczne tylko tematy w których sam coś napisałeś.

Obserwowane są w innym miejscu.

A dokładnie na dole rozwijanego z prawej strony na stronie głównej panela. Tam gdzie zajawki nowych artykułów ogłoszenia, nowe blogi...

Temat dodajesz do obserwowanych przez klikniecie jednej z kontrolek nad otwartym tematem.

I jak wyżej napisano musisz mieć w ustawieniach swojego profilu zaznaczony sposób powiadamiania i o czym ma powiadamiać.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nadgorliwość moderacji

 

Może włożę kij w mrowisko, ale chciałem zwrócić uwagę na nadgorliwość w moderowaniu postów na tym forum. Z jednej strony podoba mi się szanowanie zasad języka polskiego, z drugiej często forum przypomina dyktanda z języka polskiego (podziwiam za poświęcony czas moderatorów), ale nie o tym mowa...

 

Chciałem zwrócić uwagę na swój post http://megane.com.pl/topic/60454-spalanie/page__view__findpost__p__417964

Napisałem w nim "dziaba", bo chodziło mi o użytkownika tego forum http://megane.com.pl/user/63579-dziab/

Jeden z moderatorów zmienił treść mojego postu na "dziadka". Pomijając, że merytorycznie to jest bzdura, to zmiana ta nie była na czerwono, jedynie pod postem pojawiła się informacja o edycji. Nigdzie w regulaminie nie znalazłem informacji, że Administracja może dowolnie edytować treść postów. Ja jako użytkownik forum, ale przede wszystkim obywatel tego kraju nie chcę, żeby ktoś zmieniał bez mojej zgody sens i logikę moich wypowiedzi, zwłaszcza, że jest to forum motoryzacyjne.

 

W regulaminie jest punkt 7.1

Administracja ma prawo do przypinania tematów ,przenoszenia, usuwania, scalania, cenzurowania, edycji postów użytkownika w celu poprawy stwierdzonych nieprawidłowości, a także w celu nadania upomnienia czy też wydania polecenia do którego osoba korzystająca z forum musi się zastosować.

W moim poście nie było żadnych nieprawidłowości, zmiana dziaba na dziadka była ingerencją w merytoryczną treść postu niczym nie uzasadnioną.

 

Pewnie otrzymam zaraz odpowiedź, że jak mi się nie podoba, mogę tutaj nie pisać, ale chyba nie oto chodzi. Forum powinno być dla użytkowników, chyba administracji zależy na aktywnym życiu forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam mieszane uczucia do "pracy" moderatorów na tym forum.

Bardzo dziwi mnie fakt robienia kolorowej choinki poprzez poprawianie błędów językowych czy ortograficznych.

Post robi się nieczytelny a często śmieszny dzięki poprawce na kolejny błąd. Tak panowie, zdarza się to i poprawiającemu.

Zgadzam się, poziom niektórych wpisów jest lekko mówiąc, żenujący, ale problem można rozwiązać inaczej, tak jak się to robi na większości for internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przy włączeniu dzisiaj forum na Chrome wyskoczyło mi na czerwonym tle:

 

Strona, którą chcesz otworzyć, zawiera złośliwe oprogramowanie

 

Osoby atakujące stronę megane.com.pl mogą spróbować zainstalować na Twoim komputerze niebezpieczne programy, których celem jest wykradzenie lub usunięcie Twoich danych (na przykład zdjęć, haseł, wiadomości czy numerów kart kredytowych).

 

Automatycznie przesyłaj do Google szczegółowe informacje o możliwych zagrożeniach. Polityka prywatności

Powrót do bezpieczeństwaSzczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!