Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o rozkodowanie VIN


sekta999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przede wszystkim chcial bym sie przywitac z rzeszą forum jako nowy user.

Serdecznie prosze o rozkodowanie nr VIN Megane 2 pod wzgledem silnika i wyposażenia nr VIN to :

VF1BMSF0539830417

 

z gory serdecznie dziekuje.

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Również witamy i zachęcamy do zapoznania się jednak z regulaminem forum. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja SZ33456

Numer VIN VF1BMSF0539830417

Data I-szej rejestracji 29/05/2008

Lakier Błękit Królewski

Tapicerka tapicerka ciemnografitowa Cicero

Deska rozdzielcza tonacja ciemnografitowa

klimatyzacja manualna

przyciemniane szyby

lusterka boczne ustawiane manualnie w kolorze nadwozia

elektrycznie podnoszone szyby przednie

szyby tylne podnoszone ręcznie

zamek centralny

3 wsuwane zagłówki z tyłu z regulacją wysokości

opony standardowe

poduszki boczne z przodu + poduszki kurtynowe

karta Renault

ABS

felgi stalowe 15 cali

lakierowane elementy nadwozia w kolorze innym niż karoseria

wykończenie tapicerskie

tapicerka ciemnografitowa Cicero

tylna kanapa składana w układzie 1/3-2/3

fotel pasażera regulowany w poziomie

zestaw do naprawy opon

wyświetlacz komunikatów w języku polskim

bez nawigacji satelitarnej

skrzynia biegów (5) manualna

brak koła zapasowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Koledzy najlepsze są najprostsze rozwiązania.

By poznać "oficjalną" - serwisową historię auta oraz fabryczną kompletację jego wyposażenia najprościej choć nie za free (koszt ok 20 zł) zrobić to z pomocą serwisu AutoDNA.pl

 

Jeżeli moja rada okaże się dla Was pomocna - z góry dziękuję za PLUSA

Edytowane przez Krzychos
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miyagi87 odżałuj 2 dychy i sam (będziesz wówczas mia pewność, że nikt nie wciska Ci kitu) sprawdź na autoDNA.pl

Ręczę za ten sposób bo sam korzystałem - sprawdziłem w ten sposób dwa mondziaki mk4, których raporty zawierały nawet zdjęcia pokazujące niewielkie (ale jednak) uszkodzenia nadwozia skrzętnie usunięte przez handlarza i co istotniejsze auta wg niego miały w granicach 80tys km (3 latki) a faktycznie 178tys km !!!

Swoją Renatę przed zakupem też tak sprawdziłem i gros informacji się potwierdziło czyli co tam miała podklepane i jak wygląda sprawa jej przebiegu.

Serio polecam ten sposób bo dodatkowo raport zawiera info o niezgłoszeniu (oby!) w bazach pojazdów poszukiwanych z bodaj 12 państw Europy.

 

Dzięki za plusik

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części masz racje Krzychos sprawdzałem Renie na autoDNA.pl koszt 14.90 majątku nie straciłem. Niestety przebiegu nie dało się sprawdzić ale ilość poprzednich właścicieli już tak... okazało się, że jestem 6 :notacrook:

 

Dzięki

Edytowane przez miyagi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
4 godziny temu, Laros napisał:

Nie papuguj.

Dzięki :-) Wczoraj też znalazłem tą stronę ale szukam info o tym czy moja meg ma czujnik deszczu bo mam coś co tak wygląda i czy moja wersja miała navi bo na jednej stronie pisało że miałem fabryczną,chociaż nic na to nie wskazuje. Na stronie Reno po zarejestrowaniu nie mam żadnych info dotyczących mojego auta poza przebiegiem jaki mogę sobie wpisać i masie promocji i akcji serwisowych.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, FlockowanieBushido napisał:

Na stronie Reno po zarejestrowaniu nie mam żadnych info dotyczących mojego auta poza przebiegiem jaki mogę sobie wpisać i masie promocji i akcji serwisowych.

Ściągnij sobie apkę z Google Play "My Renault" i tam się zaloguj. Powinieneś zobaczyć wyposażenie. Na www tych informacji nie widać.

image.thumb.png.892fc36056f59acdedc583b4fcc32c05.png

Pokaże Ci się coś takiego:

image.thumb.png.d5f47b66f368765440ecbddb8e99415a.pngimage.thumb.png.a67382fc11b1a2b753c7d33d23a022a9.png

Rozwijając poszczególne sekcje powinieneś zobaczyć swoje fabryczne wyposażenie.

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba że auto jest sprowadzone z zagranicy. Ale wg mnie na tej ukraińskiej stronie idzie się wszystkiego dowiedzieć, i tak: nawigacji brak, a czujnik zmierzchu/deszczu określony jest tak: "Wiper start-up type ALEVA - Automatic wiper and automatic headlighting" i tu faktycznie o nim nie wspomniano.

Edytowane przez konwil
Doprecyzowanie skąd sprowadzone
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie sprawdzania na portalu nr VIN samochodów sprowadzonych do Polski a przeznaczonych na rynki innych krajów, polityka Renault (może i innych też) jako firmy o globalnym zasięgu jest dla mnie trochę niezrozumiała. Podobno jeszcze kilka lat temu istniała taka możliwość na stronie Renault Polska? Może w grę wchodzi tu jakaś dyrektywa unijna? Wiecie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!