Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o rozkodowanie VIN


sekta999

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Laros napisał:

polityka Renault (może i innych też) jako firmy o globalnym zasięgu jest dla mnie trochę niezrozumiała

Dla mnie temat jest prosty. Jaki mają w tym interes by pomagać sprawdzać samochody używane i ich historię? Żaden ponieważ nie obchodzi ich rynek wtórny, na którym nie zarabiają. Nie widzą sensu by angażować zasoby w coś co nie przyniesie firmie zysku. To zrozumiałe, ja też bym nie widział na ich miejscu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do końca tak - tu nie ma żadnego dodatkowego angażowania zasobów, samochód z rynku wtórnego z polskiej dystrybucji mogę sprawdzić, z niemieckiej, francuskiej etc. już nie? Wspólny unijny rynek? Chyba nie. Ale zapewne masz rację, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę <czerwona>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia producentów samochodów najlepiej byłoby aby rynek wtórny w ogóle nie istniał, a serwisy były wyłącznie autoryzowane.

Ta historia serwisowa to temat rzeka ale nie powinno być problemów aby pójść do ASO i dostać wyciąg z wyposażenia jakie powinno w aucie być. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy właścicielem samochodu, o który pytamy. Historii też jako potencjalny kupujący sami nie sprawdzimy. Musi być zgoda/obecność właściciela wpisanego w DR. Wtedy takie wyciągi z ASO są bezpłatne. Oczywiście niektórzy kombinują i jak można przeczytać na forum da się iść do ASO, dobrze zagadać, zapłacić 150 zł i dostać informacje jakich się chciało bez zgody i wiedzy właściciela wpisanego w DR.

Na forum była też już informacja, że nie każde ASO ponoć ma dostęp do zagranicznej bazy Renault. Niby zależy to od "poziomu" autoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy ktoś byłby tak miły i pomógł nowemu użytkownikowi rozkodować VIN?

VF1KM2K0H38917669

Z góry dziękuję za pomoc

Połączyłem z istniejącym tematem. Zgodnie z regulaminem przed utworzeniem nowego tematu trzeba sprawdzić czy temat już nie istnieje i tam pisać nowy post - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
45 minut temu, Roco123 napisał:

Kolega mireczek01 pomoże czy pisze tak z nudów

Normalnie, nie wiem jak skomentować, śmiać się czy płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mireczek01 chyba jestem już w takim wieku że to dla mnie zatrudne poproszę  syna o pomoc gdzie jest ten link

Kolego aniewa również dziękuję, a może koledzy pomożecie zakładałem wczoraj temat o skrzyni biegów, proszę o zapoznanie się z problemem i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!