Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czujniki ciśnienia w kołach


Rekomendowane odpowiedzi

Woytus HF to nie duży problem , tym cudem idzie zrobić kopię UCH , uch z HF można kupić za 100 zł , karta 350 zł , antena z 50 zł i masz HF w aucie, mocno rozmyślam nad HF do jednego z scenicków karta HF już jest , czujniki podczerwieni mam , wiązki z drzwi mam , klamka 130 zł, jedną antenę mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas wymiany lusterek na składane elektryczne, oczywiście musiałem wymienić wiązkę w drzwiach. Instalacja ta miała kostki do HF, ale ja nadmiaru nie lubię, więc je odciąłem. Teraz już nie ma gdzie ich podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

boys, something new with activation of TMPS?

btw. activation is no problem (in cars with hands free card), problem is to establish it in cars with keyless card - information is shown on display only if there is a quick loosing of pressure in the wheel - display shows the wheel (it is black)...

if there is no problem, the display shows message - sensors absent....

my question - how is it possible that sensors are absent, because if the pressure is low, system automatically and suddenly shows the information and shows the damaged wheel...

post-34437-0-31256400-1405273071_thumb.jpg

post-34437-0-25792100-1405273537_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maybe the system reads the information sent by sensor when the tire pressure is low, but it does not "see" the sensor when everything is correct. I now that they have special device in authorized service stations which they use to "learn" the system to "see" the sensors, so you may try this with your sensors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I now that they have special device in authorized service stations which they use to "learn" the system to "see" the sensors, so you may try this with your sensors.

this "learn" is establishing the code of every sensor in UCH, it was done and my UCH see every unique code of sensors, and is receiving the signal, but showing it only in "problem" situation...

it is said, that antennas in car are using diagonals of signal from every sensor and after recalculating these information the display shows tire pressure...

it is even said, that if you change the wheel position, for example from front to rear and rear to front, the system should without problem recognize the new position of every wheel (via diagonals)...

but, there is one person who activated this system only with keyless card system, but the system was working (showing all information - pressure on display) only 2 weeks and then it disappeared...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Miałem okazję wiele razy dopisywać ręcznie kody czujników w clipie do Renault Espace IV ale wczoraj przyszło mi się z tym zmierzyć w Scenicu II. Jakimż moim zdziwieniem skończyło się szukanie na marne opcji wpisania czujnika ręcznie.

Oślepłem czy faktycznie w Scenicu to tylko tryb przyuczania i wzbudzacz w rękę i śmigamy wokół auta?

 

Próbowałem procedury pompowania do 3,8bar i wpuszczania prawie na flak po kilka razy i clip czujników nie zobaczył - żadnego. Może przez DDT da się je z ręki wpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!