Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Plasti Lak


kkrrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zdecydowałem się na zmianę koloru swoich Letnich kółeczek poprzez pomalowanie ich PlastiLak'iem tylko nie wiem jaki wybrać kolorek. Ja zastanawiam się pomiędzy Szarym matem lub Pomarańczowy mat. Tutaj jest link do tego produktu http://allegro.pl/plasti-lak-zmien-kolor-promocja-3x400ml-nie-dip-i3919352793.html I mam do was prośbę czy jest ktoś w stanie zrobić mi mały VT jak by to wyglądało w takich kolorkach? Chyba że ktoś widział by te kółeczka w innym kolorze to proszę o komentarz

 

thumb_hosting_zdjec_1366469597__dsc_0449.jpg thumb_hosting_zdjec_1366470163__dsc_0463.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoje auto wygląda tak jak teraz na zdjęciach, to ja bym jedynie poprawił spasowanie zderzaka z przodu, bo reszta wygląda idealnie <szukaj>

A odnosnie plasti laku - czytałem, że na zdjeciach wygląda ok, ale na żywo to porażka i z czasem odłazi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cytuj całego posta, jesli odpowiadasz bezpośrednio pod nim.

 

Dzieki za mily komentarz <szukaj> az sie fajnie czyta takie komentarze :!: a co do zderzaka to zabieram sie za to odkad kupilem auto i tak mi zchodzi, ale zrobilem postep bo juz kupilem wszystkie spinki i mocowania do zderzaka, tylko nie wiem jeszcze w jakim stanie sa slizki pod reflektorem. a co do koloru to moze ten szary mat by sie ladnie zpasowal? a zawsze mozna sprawdzic jal to bedzie wygladalo ;) jesli lipa to mozna sciagnac ;)

 

 

 

Popraw jeszcze interpunkcję i polskie "ogonki". meganecoupe02

Edytowane przez meganecoupe02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ruszał felg, bo nie wyglądają na zniszczone, a lipny kolor zepsuje cały efekt. No ale poczekamy, może ktoś machnie VT to zmienię zdanie.

Zderzak przedni od RS-a wyglądał by tu super:

thumb_hosting_zdjec_1391069536__cc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do zderzaka to nie jest zły pomysł, zawsze można coś pomyśleć ;p jak coś by się znalazło na alldrogo czy gdzieś. A co do VT to też mam nadzieje ze ktoś by ogarną takie małe co nieco ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtwierdzam widziałem kiedyś w jaworznie, wygląda o wiele lepiej niż na fotkach, zderzak od rs-y i nic więcej, może reflektory z czarnym wnętrzem i :)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :) Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :)

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :)

Nikt was nie goni :) Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :P ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thumb_hosting_zdjec_1391637272__1.jpg thumb_hosting_zdjec_1391637301__2.jpg

Dodatkowo w załączniku masz plik fotoshop-a, w którym możesz sobie sam ustawić taki kolor, jaki chcesz. Zmień tylko rozszerzenie na .psd. Jak jesteś tym zainteresowany, to pisz, a powiem jak to zrobić.

megane.psd.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarańcz nie wyglądał by aż tak źle, gdyby zrobiło się do tego częściowo rudą tapicerkę. Ale również uważam, że srebrne najlepsze. Czarne, szare i matowe w obojętnie jakim kolorze mi się osobiście nie podobają. Ponadto ciemne felgi zmniejszają je optycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bardzo Kreciq za chęci :?: No ten pomarańcz faktycznie nie będzie pasował sam :) a zaś ten szary też nie wygląda źle :P No ale jak mówicie że srebrne najlepiej pasuje no to chyba przy tym zostanę, chociaż kusi mnie aby spróbować rzucić jakiś kolorek :) a zawsze można go ściągnąć, jak to pokazują na filmikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kkrrystian i zdecydowałeś się na pomalowanie felg Plasti Lakiem? Ciekaw jestem bo moim zdaniem takie rozwiązanie słabo sprawdzi się na felgach które łatwego życia nie mają - obetrzesz na krawężniku, trafi jakiś kamyczek i masz po efekcie, felga do malowania od nowa. Sporo osób testowało Plasti Dipa i Plasti Laka i często było tak, że na myjce potrafiło ściągnąć taką "folię" dlatego ja na felgach bym nie zaryzykował... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie pomalowałem felg Plasti Lakiem. Ale jest decyzja że felgi idą do kompletnej renowacji, tzn prostowanie, potem piaskowanie i malowanie proszkowe w kolor Antracyt oraz wpadną nowe oponki 225/40/18 ^^ Ale to wszystko po świętach i na chwilkę będę musiał zimówki założyć :(ale to 2 max 3 tygodnie ^^

Edytowane przez kkrrystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!