Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z kodem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kodem do radia Tuner List TO O061, ściągnąłem Pre Code kalkulator wpisuję moje O061 czyli o jak olszówka i zero sześćdziesiąt jeden i wychodzi 1970, wklepuję to w radyjko i nie działa :( . Ponoć, że do tuner list jest inny kalkulator? wie ktoś coś na ten temat?

Edytowane przez HomerAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć, że do tuner list jest inny kalkulator? wie ktoś coś na ten temat?

Bujda na resorach....

Ten kalkulator działa zarówno w odtwarzaczach w megankach i sceniolach I oraz II. Nawet w Cabase i Carminat, co jest wielokrotnie udowodnione w temacie o zdobywaniu kodów.

http://megane.com.pl/topic/51831-jak-zdobyc-kod-do-radia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozpakowaniu znalazłem dokument tekstowy: DOS based calc for "UPDATE List" not "TUNER List"

I faktycznie wygląda, że nie działa z tuner list.

Miałem kartę z kodem ale amba ją dopadła. Wpisywałem tamten kod z karty w ten sam sposób klikając kolejno cyferki i zatwierdzałem 6. Z tego co pamiętam to tamten kod zaczynał się od 12.. lub 14..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście generowałem tym samym programem kilkanaście kodów we wszystkich modelach jakie wymieniłem i nie było z nimi problemów. Nawet synowi w Tuner list kod wygenerowałem dla fabrycznego radia w sceniolu II. w moim Update tez wygenerował poprawny kod. A ile takich dla M/S I już wygenerowałem to nawet nie pamiętam. Jest to zresztą zapisane na tych 20 stronach tematu jaki linkowałem.

Zresztą nie tylko ja, jest więcej osób, które z tego programu korzystają w odpowiedziach na zapytania o kod.

Tak więc generator jest OK. Coś masz nie tak z danymi wsadowymi, nie pasującymi do tego radia.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na wiele sposobów. Wpisywałem Q zamiast O. Ale naklejki po obu stronach radia są 100% czytelne i mają ten sam TO O061. Jeżeli możesz sprawdź czy Twój calc generuje identyczny kod. W razie czego straty wielkiej nie ma. W EMBI w Piotrkowie Tryb. mają takie CD (z kodami) po 100,- a w moim już nie działa płyta. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem, również 1970

Na pewno czytasz numer z pod kodu kreskowego zaczynający się od 7700... albo 8200.......

Nie masz czasami oddzielnej zmieniarki do CD??

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!