Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane III coupe


rodzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o zerknięcie na aukcję http://otomoto.pl/renault-megane-1-5-dci-106ps-coupe-alu16-climax2-mp3-o-C33204933.html

 

jutro brat ma jechac sprawdzic dla mnie to auto na stacji diagnostycznej. na co powinien tam zwrocic najwieksza uwage?

czy jest cos podejrzanego w tej aukcji? dzisiaj byla jazda testowa, podobno wszystko fajnie smigalo, w srodku bardzo zadbana, tata sprawdzal tez szczelinki w drzwiach i mowil ze wszystkie sa takie same.

wiem ze trzeba zwrocic uwage czy sa 2 karty.

 

z gory bardzo dziekuje :)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawej stronie deski rozdzielczej, tam gdzie się wyłącza poduszkę pasażera, powinna być naklejka z informacją o poduszce.

Nie jestem pewien czy z przodu powinny być ciemne lampy.

 

Ja bym z komisu nie kupił, ale możesz próbować. Do Pasikowskiego z tego komisu nie jest daleko, może warto podjechać i sprawdzić auto. Możesz powołać się na Marcina z Megany III kombi GT to może się bardziej przyłożą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też na aukcji napisane, że przegląd zrobiony. Jeżeli okaże się, że samochód jest w porządku, to przy rejestracji samochodu będę musiała robić przegląd jeszcze raz? W razie potrzeby u Pasikowskiego podbiją mi, że przegląd był robiony np. 2 dni temu, czy będę znowu musiała płacić kolejne 2-3 stówy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, przegląd przechodzi auto, nie sprzedający. Także jak już w Polsce był zrobiony, to Ty nie musisz płacić.

Ja zazwyczaj nie czytam opisów, bo na żywo się często okazuje, że nie ma to potwierdzenia w rzeczywistości.

Auto nie ma klimatyzowanego schowka.

Sprzedający wystawia fakturę VAT marża, zwróć uwagę, żeby wypisał na pełną kwotę. Jak zaniży kwotę, to w razie problemów po zakupie, odda Ci tyle kasy, ile jest wpisane na fakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i nie mało, ale i tak to był fart, że udało kupić się w komisie w Płocku sensowne auto :)

 

Do zobaczenia na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo bezwypadków z francji Francji z małym przebieigem to zaledwie ułamek wszystkich ofert

Nie no kolego nie przesadzaj samych powypadkowych nie sprowadzają, są jeszcze topielce, po pożarze, z uszkodzonym silnikiem, lub b.dużym przebiegiem bo młode autko od 1 właściciela w którym nic nie potrzeba zrobić cenę ma taką samą jak u nas.

Koleżanko rodzyn oczywiście mogłaś kupić dość dobre auto, a to że aso nie wystawiło na papierze, że auto bezwypadkowe to normalna sprawa, bo żeby takie coś wystawić to trzeba dosłownie ekspertyzę robić, a to nie za 350zł, nawet auta wyceniane przez rzeczoznawców b.często nie mają takiego zapisu, a tylko np." grubość powłoki lakierowej rzedu 90 - 110 μm na wszystkich elementach karoserii (poszyć z materiałów metalowych) podlegających lakierowaniu".

 

Według mnie niestety nie można całkowicie polegać na opinii serwisu czy innego profesjonalnego zakładu mechanicznego, zwłaszcza tylko słownej.

Osobą chociaż troszkę znającym temat nie trzeba pisać dlaczego.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeżywacie jak mrówka okres.

Auto kupione, cieszy oko i właściciela więc po co drążyć temat? Czy auto krajowe to gwarancja braku wcześniejszych przygód? Na pewno nie.

 

Odpuśćcie już, bo auto kupione, temat zamykamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!