Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kontaktem czyściłem wczoraj, tak jak andrzej napisał, najlepiej odłączyć aku i ma się spokój. wd40 to nie jest dobry pomysł, to smar i odrdzewiacz bardziej, chyba że specjalny do elektryki, kiedyś widziałem taki wd40 w jakimś sklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasfenix napisał:

Dzięki. Podejrzewam, że czeka mnie to 3 raz.

u mnie było 2 razy, za pierwszym razem pojechałem do mechaniorów i założyli mi Bosch, wytrzymała około roku, ale co około 3 miesiące dawała mi do zrozumienia, że Bosch to lepsze robi lodówki, błąd powracał ale kasowałem i na kilka miesięcy był spokój, za około czwartym razem już się nie dało skasować, kupiłem sam, tym razem Denso, założyłem sam i od około pół roku błąd nie wraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prezes72 napisał:

, kupiłem sam, tym razem Denso, założyłem sam i od około pół roku błąd nie wraca

I to jest bardzo ważna sugestia. Będę rozglądał się, za Denso. Wtyczka jak oryginał, czy trzeba dorabiać?
 

 

4 godziny temu, droopy napisał:

Ja kontaktem czyściłem wczoraj

Na taką informację po cichu czekałem. Zatem nie spray, a po prostu marnej jakości sonda jest moim problemem. Szok, że wytrzymała rok, przez który po każdej trasie > 250 km, musiałem ddt usuwać Check. I to Bosch w opakowaniu Renault...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, prezes72 napisał:

kupiłem sam, tym razem Denso, założyłem sam i od około pół roku błąd nie wraca

Sondy oryginał wytrzymują ok ;160.000 do 200.000 km przebiegu,

Warto kupić sondę używaną oryginał z gwarancją rozruchową,

Jeżeli będzie dobra, to nie ma różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2020 o 17:09, lukasfenix napisał:

Wtyczka jak oryginał, czy trzeba dorabiać?

nic nie trzeba dorabiać, wszystko pasuje, wkręcasz sondę, podłączasz wtyczkę i gra, założyłem Denso DOX-2002

Edytowane przez prezes72
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też kiedyś po założeniu LPG borykałem się z tym błędem, gaziarze twierdzili ze wszystko zrobili dobrze a wymiana sondy nic nie dawała. Dopiero jak trafił się fachowiec i przerobił i poustawiał instalacje po swojemu to problem z błędem znikł a od tego czasu minęło już 5lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!