Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głośniki wysokotonowe przód


Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko dla uzupełnienia - jeżeli planujesz "fabryczny" wzmacniacz BOSE, to głośniki wysokotonowe podpina się bezpośrednio do niego nie łącząc z tymi z drzwi. Połączone są tylko w tylnych drzwiach wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak gwoli dopełnienia całości. Dzwoniłem do ASO i dowiedziałem się, że mogą mi takie oryginalne głośniki zamówić i zamontować w cenie 200 zł za komplet z robocizną. Muszę przyznać, że cena jest bardzo kusząca, z tego co rozmawiałem ze specjalistą z serwisu głośniki te podłączą bezpośrednio do radia, jakie mam w aucie. Teraz nasuwa mi się pytanie, na forum większość z Was pisze, że te głośniki podłącza się do tych przednich, znajdujących się w drzwiach. W ASO z kolei mówią, że podłączą je bezpośrednio do radia, jestem lekko zagubiony w związku z tym szczerze mówiąc... Mógłby ktoś z Was rozwiać moje wątpliwości, może ASO się myli albo jest możliwość podłączenia w taki sposób, jaki mówią...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeszcze nic nie wymyśliłem niestety. Brak czasu ograniczył ostatnio moje modyfikacje, natomiast głośniczki już są i czekają na montaż. Nie wiem czy sam się za to zabiorę bo oglądałem miejsce, gdzie chłopaki polecają wpięcie (do wiązki w drzwiach) i jestem trochę przerażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

W Megane III Limited jest po prostu wtyczka pod zaślepkami. Montaż trwał 10 minut. Co jednak ważniejsze, kompletnie nie opłaca się montować tych głośników. W moim odczuciu nie ma żadnej różnicy. Mimo że używane głośniki z wysyłką to koszt <60 zł to i tak nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Megane miałem kable pod zaślepkami, więc założyłem tam głośniki. Faktycznie górne partie częstotliwości graja teraz znacząco lepiej, jednak ja założyłem głośniki nieoryginalne, bo nie lubię przepłacać, a 200 zł głośniki od Renault, to już przesada, w ogóle kto kupuje do auta głośniki wysokotonowe za 200 zł ?

 

Polecam Alphard CAR AUDIO ETP-104T. kosztują coś koło 20 zł, a płacimy faktycznie za głośnik, a nie za firmę.

 

Myślę, że poprowadzenie kabelków z drzwi nie jest problemem, a przyjemniej się słucha...choć basu nadal brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!