Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spalanie Megane (2014) 1.6 16V 110 KM


sebastian_wifi

Rekomendowane odpowiedzi

@pbet co jak co, ale reklama Payback w temacie o paliwie - bez jaj... Wg mnie taki sobie program lojalnościowy, ale cóż. W każdym razie - ludzie - kto tankuje dla punktów? Ja tankuję w jednym miejscu, bo wiem, że jest dobre i świeże paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konwil chodziło mi też trochę o to czy paliwo na BP jest tak samo dobre jak na Shell czy może lepsze, a może gorsze. Czy spalanie będzie inne i jak auto będzie na nim jeździło. Nie reklamuję tylko mówię jak jest. Shell dawał mi podwójne punkty za litr i dodatkowe punkty za kupony z aplikacji, a teraz daje pojedyncze bez kuponów. Jak dużo tankujesz to jest to coś istotnego bo można sporo rzeczy uzyskać. Ja w ciągu kilku lat przykładowo czajnik elektryczny, prostownicę, żelazko i dwa komplety wkrętaków dla siebie i dla taty :) Zakładając, że za tankowanie 50 litrów paliwa na BP dostanę 300 punktów z kuponu + 75 za paliwo to da mi 375 pkt. czyli 3,75 zł do wydania u nich albo gdzieś indziej co będzie znaczyło w sumie, że zatankowałem o 8 groszy taniej na litrze. Tak to widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2018 o 22:14, pbet napisał:

(...) a payback na tle clubsmart wygląda teraz całkiem korzystnie przy kuponach i możliwości zapłaty punktami za zakupy np. W Kauflandzie lub ubezpieczenie w Link4.

Jak Cie lubię - nie wiem po co idziesz dalej w temat :) a co to jest jak nie reklama/zachwalanie/podawanie informacji? Nie czepiam się ostro, tylko delikatnie, bo ogólnie to nie podoba mi się takie małosubtelne lokowanie produktu, które pewnie czasem każdemu zdarzy się popełnić. Ale nie wypierajmy się :) Oczekuję zwrócenia uwagi, jeśli napiszę coś w podobnym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konwil napisał:

Jak Cie lubię

Z serdeczną wzajemnością :)

Chciałem tylko przy okazji pokazać z jakiego punktu patrzę bo jakbym tankował jak mój tata 40 litrów miesięcznie to takie rzeczy nie miały by dla mnie żadnego znaczenia ale tankuję kilka razy więcej i dodatkowe korzyści są dla mnie ważne. No ale dobra, zachwalałem i też krytykowałem (Shell za zmiany w programie). Najważniejsze i tak jest paliwo (jakość) więc jak będę uważał, że jest gorsze to wrócę z powrotem tam gdzie jeździłem od lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!