Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupno Grantour, trasa co weekend + miasto w tygodniu


elieszetikej

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam z ciekawości. Jak to sprawdziliście? Ze zdjęć wygląda wprost przecudownie.

 

No właśnie na zdjęciach wygląda pięknie. Tylko jakoś nie schodzi już chyba drugi tydzień a gorsze mi po dwóch dniach znikały jak dzwoniłem.

Oględziny napalonego kupującego który się nie zna (ja) też by pewnie przebiegły gładko..

Niestey grubośc lakieru skacze z 90 do 400 w kilku miejscach po każdej stronie auta, (min. słupek), spaw przy klapie tylnej (po otwarciu) z jednej strony jest fabryczny z drugiej ma dosłownie z 7mm grubości, śruby przy prawym nadkolu są odkręcane, szyby różne, pasowanie lamp przód i tył dalekie od ideału... lakier dla niewprawnego oka IDEALNY.

Dalej nie sprawdzaliśmy, powiedziałem że nie jestem już zainteresowany a Pan na pytanie dlaczego wprost nie powiedział że coś było robione stał się mało uprzejmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości. Jak to sprawdziliście? Ze zdjęć wygląda wprost przecudownie.

 

Ogłoszenie handlarza od ogłoszenia osoby uczciwej (przynajmniej na odległość) idzie w pewnym stopniu rozróżnić. Handlarze stosują tysiące zdjęć z każdego ujęcia. Ogłoszenie osoby sprzedającej auto krajowe, jest 1 właścicielem nie musi być w formie galerii tysięcy zdjęć jak u handlarzy. Wystarczy krótki opis składające się z 3-4 zdań, wystarczy 4-5 zdjęć i to wszystko. W ten sposób kolega rok temu sprzedał Megana III 2.0 TCe z 2009 roku za 44 500 zł. Poszedł w 5 dni. Sprowadzone były pamiętam po 31 000 zł.... nikt ich nie chciał pomimo cudownej galerii, wisiały miesiącami. Jest różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!