Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

CB radio. Jak i gdzie zamontować w Megance radio i antenę


maly_man

Rekomendowane odpowiedzi

Prezes - wszystko trenowałem... :-/ Na początku próbowałem wykluczyć wszelkie "banalne" przypadłości. Źródło zasilania nie ma znaczenia w moim przypadku.

kfadratowy - jest dokładnie, jak mówisz. Terkot silnika jest zbierany przez antenę. Typowy hałas wtryskiwaczy. Na biegu noga z gazu, zużycie paliwa 0,0 wówczas radio cichnie :mrgreen:

Nic tylko samochód zachęca mnie do ekonomicznej jazdy...

 

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam koledzy inne pytanko: miejsce na cb w swoim scenicu już znalazłem (miedzy przednimi fotelami ), ale zastanawiam się: jak puścić kabel antenowy w kierunku klapy bagażnika?? wiadomo pod dywanikami gumowymi i między tylnymi siedzeniami, ale jak później pójść w górę w kierunku dachu?? Pomóżcie koledzy :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfadratowy - jest dokładnie, jak mówisz. Terkot silnika jest zbierany przez antenę. Typowy hałas wtryskiwaczy. Na biegu noga z gazu, zużycie paliwa 0,0 wówczas radio cichnie

 

to masz 3 opcje:

1. zmienic auto

2. zmieniac antene i radio do skutku

3. przyzwyczaic sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak później pójść w górę w kierunku dachu

 

Kolego ja puściłem pod dywanikiem w bagażniku po lewej stronie a następnie pod lewą tylna lampą (tylko od spodu lampy a nie od góry )Wszystko jwst ok ,woda nie przecieka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hehe nie przeszkadza mi takie umiejscowienie a jednocześnie jest dyskretne i nie muszę go chować do schowka itp. a garażu nie mam i auto stoi pod blokiem, a jak jest ciemno to nie widaćczy jest w środku, bo gruchę zdejmuję z uchwytu i kładę nisko. A co do [CENZURA!!!] to już z tego wyrosłem i mam od takich potrzeb płeć piękną. <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie, chciałem zamontować CB w tym miejscu - jak na tym zdjęciu - ale tam gdzie stoi głośnik. http://megane.com.pl/download.php?id=1914 Tam na dole kokpitu jest taka zaślepka a pod nią jakiś wtyk? Co to? Czy mogę to gdzieś przesunąć???

 

...i druga sprawa: jak najszybciej wymontować zapalniczkę bo jakoś mi się nie da wyjąć tak poprostu a chciałbym zasilanie od niej poprowadzić (ewentualnie są tam 3 kable, który to plus i minus??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mile widziane komentarze :mrgreen:

nie bardzo mi się podoba to rozwiązanie. Przy moim wzroście, słonecznik w tej pozycji już mi przeszkadza, nigdy go nie używam. Do tego jakby dochodził widok czarnego pudełka i kabli z niego wystających to już całkiem bym był zły :D

Nie zdecydowałbym się też na to rozwiązanie ze względów bezpieczeństwa - łatwo się pieprznąć w głowę :-/

Gdzie wisi grucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabli nie widać sam mam sto osiemdziesiąt kilka cm i nie przeszkadza ani w patrzeniu ani w uderzaniu się w głowę. Gruszka jest z prawej strony wisi przy radyjku jak zrobię fotkę to wkleję

 

[ Dodano: 2009-07-07, 22:57 ]

Bardzo chętnie bym je gdzieś wkomponował ale gdzie w scenicu niema gdzie kurczę.

Fajnie by było w podłokietnik ale na allegro sama kicha nie podobają mi się takie beznadziejne puszki plastikowe.

Jak znajdę jakiś fajny podłokietnik to pewnie radio wcisnę tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!