Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry.

 

Jak się okazało na forum jestem już zarejestrowany od 2014 i nie napisałem jeszcze ani słowa więc zacznę od przywitania się z Wami :) Siedziałem cicho, bo: 1) wszystko co mnie interesowało bez problemu znalazłem na forum; 2) kiedy nie mam nic ciekawego do powiedzenia wolę milczeć.

 

 Od 7 lat śmigam żelazkiem w wersji 3D z 2005 roku którego dorwałem ze śmiesznym przebiegiem i pełną historią serwisową (poprzedni właściciel robił przeglądy w ASO do samego końca) i który z każdym kolejnym rokiem kompletnie bezawaryjnej jazdy powoduje, że odkładam zakup nowego auta na bliżej nieokreślone "kiedyś". Choć większe i nowsze kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją <szukaj>:-) ;) :-D ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono :-) ;)

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) :-)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;)

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;)

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką". 

W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu. <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Jestem nowym użytkownikiem .

Ale starym posiadaczem .

Od poczatku.

Renault Espace III 1998

Renault Grand Scenic II 1.6 2004

Renault Grand Scenic II 1.5 dci 2006

tmhLmm7ILrvP.thumb.jpg.2b4fe77955a5eb6811a11d1df55cf612.jpg

 

Edytowane przez sscorpio731
zdjecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ?

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją <szukaj>:-) ? :-D ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono :-) ?

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ?

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ? :-)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ?

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ?

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką". 

W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu. <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ciepło zaczyna się robić więc czas na... Cabrio.

Z wielu opcji na rynku wtórnym (z moim budżetem) najlepszy okazuje się Megane II.

Wasze forum jest bardzo bogate w dużo przydatnych informacji i mam nadzieję, że nie będę zmuszony tworzyć nowych tematów.

Jeszcze raz Witam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!