Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane III Coupe Poznań


Marcin91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Szukałem tematu gdzie mógł bym wkleić link z interesującym mnie egzemplarzem, ale nie mogę znaleźć, za dużo piwa lub słabe umiejętności poszukiwawcze.

Idąc do sedna. Interesuje mnie ten pojazd : http://allegro.pl/renault-megane-1pryw-wlasciciel-krajowy-z-salonu-i6020991875.html

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ?

Z góry dziękuję za wszelkie info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym, to i ja zauważyłem. Śmieszy mnie to że więcej chce zwrócić uwagę na żółtka niż czarnego gdzie jakość zdjęć jest podobna jak by robić je przez szkło takiego piekarnika / prodiżu starego z PRLu :D. Mając dwie takie dobre fury, a nie mieć dobrego aparatu ?

 

W ASO udzielili mi informacji, że auto miało rozliczone 4 szkody, w tym 3 takie całkiem całkiem, a sprzedający napisał, że nie ma nic do ukrycia ? I wspomniał tylko o jednej szkodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po dłuższych przemyśleniach odpuszczam, jak Pan pisze że nie ma nic do ukrycia, w rozmowie piękna bryczka a tu mu umyka z pamięci 3 stłuczki no to.. jeszcze o czymś mógł zapomnieć. Po za tym są jeszcze inne wątki które są przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretna wiadomość dużo wnosząca do tematu :notacrook:

Oj oj nie obrażaj się :) już po obejrzeniu zdjęcia z wgniecionym progiem, korozją i felgą w marnym stanie bym sobie to auto odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja bym się obraził, trochę dystansu trzeba mieć :mrgreen: <_<

 

Akurat co do zdjęcia progu i felgi to biorąc pod uwagę że auto nie jest nowe trzeba sprzedającemu zwrócić honor za to, że w ogóle to pokazał bo inny by robił zdjęcia tak żebyś tego nie zobaczył, a polakowi nie dogodzi, nie ma czegoś na zdjęciu źle, jest też źle. Bym miał hajs to bym sobie z salonu wziął więc muszę być świadomy tego że igła to nie będzie a wolę kupić od prywatnej osoby niż od mirka handlarza gdzie w opisie są same ***igła**top stan** nie widziałeś takiej *** a przed ogłoszeniem mogła być z francji po ciapatych, powodziach, szlifach albo od dziadka z niemiec :mrgreen:

Edytowane przez Marcin91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!