Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam uszkodzoną przez kamyk przednią szybę i teraz zastanawiam się czy mogę jeździć nadal czy lepiej naprawić. Uszkodzenie mam po stronie kierowcy. Jest to odprysk wielkości monety 1 groszowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nordglass - nie polecam, po jednej zimie szyba porysowana aż niemiło patrzeć - i to również w strefach gdzie nie chodzą wycieraczki. Czekam na ładniejsze dni i lecę reklamować, choć już się u nich dowiadywałem że nie uznadzą reklamacji- będę miał papier to zamieszczę ich uzasadnienie i foto zarysowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniałem u siebie i zaciągałem języka to też wszyscy mi NordGlass odradzali ze względów wyżej opisanych. Założyłem w warsztacie partnerskim Pilkingtona (mają taki w każdym większym mieście). Taniej o ponad 200 zł. niż w NG a i szyba też chyba lepszej jakości.

To pęknięcie masz w którym miejscu dokładnie i w jakiej odległości od krawędzi?

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że takie jaja z tym nordglasem :blink: Wymieniałem ubiegłego lata i założyłem nordglasa właśnie. Zrobiłem ok 20 tysi i żadnych zarysowań nie stwierdziłem. O szybę staram się dbać. Na noc mata przeciwszronowa żeby nie skrobac, wycieraczek na sucho też nie piłuję. Dałem za tego Norda 450 zł a za Pilkingtona trzeba było dbać więcej zdaje się.

A jeszcze odnośnie pytania autora wątku. Mam w drugim aucie odprysk po kamieniu wielkości 5 złotówki. Pytam się gościa z serwisu Auto Szyby, co z tym mozna zrobić. Poradził mi żeby......nic z tym nie robić. Jeździmy już tak 6 rok z tym odpryskiem.

Edytowane przez pawlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem za tego Norda 450 zł a za Pilkingtona trzeba było dbać więcej zdaje się.

U mnie (Megane III, szyba akustyczna z czujnikiem deszczu i zmierzchu) śpiewali prawie 800 w Nordzie, w Pilkingtonie zapłaciłem 600 z hakiem i dostałem wycieraczki za złotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nordglass - nie polecam, po jednej zimie szyba porysowana aż niemiło patrzeć - i to również w strefach gdzie nie chodzą wycieraczki. Czekam na ładniejsze dni i lecę reklamować, choć już się u nich dowiadywałem że nie uznadzą reklamacji- będę miał papier to zamieszczę ich uzasadnienie i foto zarysowań.

jak tam wycieraczki nie chodzą to jak porysowała się tam szyba?? sama?? od pędu wiatru podczas jazdy?? Musiałeś uszkodzić sobie szybę podczas zimy jak np drapałeś szron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!