Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Visio System


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim !!!!

Potrzebuję schemat do systemu "Renault Visio System" jak by ktoś miał bardzo proszę o przesłanie.

Z góry ogromne dzięki

 

Dodano: 05 sty 2017 - 13:12

Już mam schemat do kamery przód MIII SIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nie na 100% bo jest inny uchwyt na szybie i nie pasuje za bardzo do auta bez tego systemu a z czujnikiem od wycieraczek i świateł. Siostra ma w Scenicu jest zadowolona działa dość dokładnie i płynnie Ja też się tym "bawiłem" i faktycznie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc tak Potrzebna kamera, obudowa i lusterko trudno utrafić komplet - licznik (Po FL w przed liftowych nie ma w liczniku do włączenia tej funkcji - do końca nie wiem czy się bedzie dało ustawić jak należy) żeby system działał w pełni trzeba też dołożyć instalację i wpiąć w odpowiednie miejsce, trzeba mieć schemat - przewodów od lusterka idzie 5 Później CLIP i ustawienia i autokalibracja. Inny jest uchwyt czujnika deszczu zmierzchu wiec szyba czołowa musi być inna nie wiem czy da się sam plastikowy uchwyt kamery i obudowy kupić i wkleić żeby się dobrze trzymało chyba tyle... Jak sprawdzę wszystko co i jak to napewno napiszę co trzeba dokładnie zrobić. Pozdrawiam

 

Dodano: 18 sty 2017 - 06:43

Cześć

Wczoraj wymieniłem Licznik na taki z czerwca 2014 z kontrolką na liczniku zapala się powyżej 70 km/h konfiguracja

(trochę mi zeszło ale wszystko ustawione) i dziś rano sprawdziłem system działa tzn LDW (LANE DEPARTURE WARNING)!. Wcześniej dołożenie instalacji i ustawienia w CLIP'ie kamery przedniej.

Jeszcze powinno działać automatyczne włączanie długich świateł AHL ale to muszę jeszcze sprawdzić musi być dość ciemno żeby system miał spełnione warunki do dziłania.

Wstawię jeszcze foty jak to wygląda ale to później

Pozdrawiam

Edytowane przez tomakur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się tym systemem w Kadjarze - działa to bardzo dobrze na autostrady jak znalazł (zwłaszcza jak ktoś zaczyna przysypiać!). Ale na zwykłych wąskich drogach gdzie często przycina się zakręty lub jedzie środkiem (ja tak często na prostych robię) to ten system jest uciążliwy - na szczęście w Kadjarze można go wyłączyć jednym przyciskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Meganie czy Sceniku system można wyłączyć przyciskiem przy lusterku obok kamery

 

Dodano: 01 lut 2017 - 09:07

Cześć Wcześniej pisałem że wstawię zdjęcia jak wygląda system zamontowany w aucie więc proszę.

post-86698-0-42265700-1485936424_thumb.jpg

post-86698-0-77191000-1485936429_thumb.jpg

post-86698-0-56053000-1485936434_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej :)

Mógłbyś opisać szerzej jak doposażyć autko w Visio ?

Posiadam bose z 2015r, mam czujnik zmierzchu, lusterko fotochromatyczne.

Rozumiem, że potrzebuję kamerę przednią, obudowę ?

Wiązki na 90% pewnie są :)

Soft clipem wgrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!