Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup Fluence prosba o opinie


copec

Rekomendowane odpowiedzi

hej co sadzicie o tym modelu? 2 wl salon pl cena nie za niska?

Renault Fluence 1.6 16V 112KM, Salon PL, tylko 28.600km, EURO 5, 2014 rok, Idealny!

https://www.olx.pl/oferta/renault-fluence-1-6-16v-112km-salon-pl-tylko-28-600km-euro-5-2014-rok-idealny-CID5-IDjjZsZ.html

 

prosze o opinie

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako ,że jestem posiadaczem takiego samochodu to z czystym sumieniem mogę go polecić, jednak zwróć uwagę, w ogłoszeniu nie jest zawarte, że pojazd jest bezwypadkowy.Cena atrakcyjna jednak musisz dokładnie sprawdzić czy nie miał napraw blacharsko-lakierniczych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial robione nadkole lwe i zderzak wymieniony na oryginal podobno aha no i w serwisie renault nie byl ani razu

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie nie musiał być, bo przeglądy przewidziane są co 30 tys. km, a ten Fluence jeszcze tyle nie osiągnął. Obejrzyj dokładnie samochód pod spodem, posprawdzaj szczeliny, słupki, najlepiej miernikiem popatrzeć, bo to co mówi sprzedawca może się rozmijać z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który samochód dziś nie jest po stłuczce? ludzie oczekują samochodów jak z salonu za małą kasę. Moja była rozwaliła kiedyś dwa razy ten sam samochód (lekkie stłuczki). Samochód zrobiony dobrze (słowo klucz) i jeździ. Ja szukałem ponad pół roku i zawsze jest coś robione. Jak się już kupuje to patrzy co było robione czy poważne uszkodzenie czy nie. Jeśli nie pasuje to salon ale tam też gwarancji nie ma w 100%. Kiedyś widziałem jak do salonu samochody jechały na własnych kołach. I kierujący się z nimi nie patyczkowali.

Edytowane przez dreq02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dreq02. Nie jest wcale prawdą to co piszesz ,że wszystkie samochody są po stłuczkach.Owszem jest ich w znacznej mierze, a znalezienie samochodu bezwypadkowego od pierwszego właściciela nie jest łatwe ale jest możliwe, tylko trzeba trochę chęci i zaangażowania. Po prostu dobre samochody długo nie czekają na kolejnego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!