Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

akcje serwisowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Natrafiłem w necie na stronie UOKIK na ogłoszenie o akcji serwisowej M IV i Talismana (akcja ogłoszona 05.2017)-sprawdziłem po vin i moja furmanka tam figuruje, tylko że od maja nie otrzymałem żadnego powiadomienia od Renault.

Moje pytanie jest takie: czy ktoś otrzymał powiadomienie (zaproszenie) do serwisu w związku z tą akcją?

Akcja dotyczy hamulców przód,osłony nad pedałami i zamków w tylnych drzwiach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki faktycznie mogłem podlinkować.(Dzięki za uwagę)

Zastanawiam się nad tym czy jeszcze grzecznie zaczekać na zawezwanie listem poleconym tak jak podają ,czy pojechać i zrobić lekką burdę za opieszałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie ma nad czym zastanawiać moim zdaniem. To nie są estetyczne pierdoły, a rzeczy które mogą zagrażać Twojemu, a także innych uczestników ruchu, życiu. Nie chcesz chyba się kiedyś niemiło zaskoczyć jak przy ostrym hamowaniu samochód lekko odbije w prawo/lewo powodując kolizję.

Najbardziej zmroziło mnie to o możliwej dezaktywacji blokady tylnych drzwi. Żona musiałaby chyba siedzieć aż tego nie zrobią cały czas z tyłu z maluszkiem, bo bym nie wytrzymał z nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się na infolinie renault i potwierdzili akcję serwisową.Na pytanie dlaczego jeżeli akcja została ogłoszona w maju ja dotej pory nieotrzymałem żadnego powiadomienia-pan pogmerał w komputerku i powiedział że niemieli adresu do wysyłki ale co ciekawe potrafił podać imię i nazwisko właściciela i nazwę firmy.

Jutro udaję się zatem do serwisu i zobaczymy co dalej.

Wychodzi na to że trzeba samemu pilnować takich spraw bo inaczej ,,niechcący cię pominą"

 

Dodano: 13 lip 2017 - 11:17

Jestem po wizycie w Aso.W M4 podobno tylko zamki do sprawdzenia/wymiany.Hamulce i osłona nad pedałami dotyczy części talismanów a w niektórych także zamków.W podanym wcześniej przez kolegę Geble linku są też obok vin-u kody usterek więc się potwierdza z tym co usłyszałem w Aso.

 

Dodano: 14 lip 2017 - 08:30

Dzisiaj sprawdzili mi zamki i podobno są ok (nie ma potrzeby wymiany czy naprawy).

Jest jeszcze akcja na M4 z automatem też ogłoszona w maju 2017.

http://www.samar.pl/__/19/19.m/38/19.t/6/19.2a/93780/Renault---Modu%C5%82-skrzyni-bieg%C3%B3w-w-Megane-IV.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!