Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instrukcja instalacji PyRen


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krzys315 napisał:

Którą wersję iCar zamówiłeś??

Tez bujałem się z problemami z połączeniem i miałem 3 rodzaje ELMa, rożne wersje.

Dopiero kupno iCar3 rozwiązało problem :)

icar2 tak jak kolega powyżej polecił

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok icar2 sie połaczył. jeśli chodzi o chipset to mam wszytko na zielono do 1.4 włacznie, 1.4b -2.1 na czerwono.  Czy to coś oznacza? może czegoś nie odczytywać ?

jest gdzies dostępna instrukcja jak uzywać pyclipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 22.04.2020 o 19:48, aniewa napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

Dzięki za info.
Problem mam taki, że nie wykrywa mi modułu po wifi. Chce się łączyć tylko przez BT.
Czy ktoś wie jak to zmienić?

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2020 o 22:08, aniewa napisał:

Po co mnie ciągle przedrzeźniasz :?: 

Po otworzeniu programu nie mam szans wybrać sposobu łączenia. Od razu przechodzi mi do wyboru ECU.

Gdzie mogę zmienić port ?

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak z innej beczki - zmienię tym numer VIN w liczniku? Do pełni szczęścia po dołożeniu R-Linka brakuje mi tylko licznika i chciałbym zmienić w nowym liczniku na numer dawcy nawigacji i uaktywnić mu opcje nawigacji. Poradzi sobie z tym? Jeśli tak to mogę prosić o wskazówki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bastus94 napisał:

chciałbym zmienić w nowym liczniku na numer dawcy nawigacji i uaktywnić mu opcje nawigacji

Pytanie 1. Co Ci da zmiana VINu w liczniku?

Pytanie 2. Jakie opcje nawigacji chcesz uaktywnić w liczniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Gdzieś wyczytałem, że powinien być ten sam numer VIN, przezorny zawsze ubezpieczony więc pytam.

Ad2. Licznik podaje sygnały do nawigacji, generalnie chodzi mi głównie o funkcję Eco2, wydaje mi się że mógłby być problem, podobnie jak z funkcją grzanych foteli, gdyby licznik był z innej wersji wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu masz 100 % racji. Wyposażenie samochodu musi odpowiadać temu co jest zapisane w liczniku. Powiem od siebie, że zmieniałem radio, dokładałem cbox i tam też zmieniałem vin samochodu by wszystko było zgodne z tym co jest faktyczne. Niby drobiazg ale to lepiej wygląda.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!