Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instrukcja instalacji PyRen


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.09.2020 o 20:28, Bastus94 napisał:

Gdzieś wyczytałem, że powinien być ten sam numer VIN, przezorny zawsze ubezpieczony więc pytam.

Nic takiego nie musi mieć miejsca. Może ale nic to nie zmieni.

 

Dnia 30.09.2020 o 20:28, Bastus94 napisał:

Licznik podaje sygnały do nawigacji, generalnie chodzi mi głównie o funkcję Eco2, wydaje mi się że mógłby być problem, podobnie jak z funkcją grzanych foteli, gdyby licznik był z innej wersji wyposażenia.

Licznik podaje tylko informacje o spalaniu i kilometrach, czyli na podsumowaniu trasy na R-Linku będziesz miał te dane.

Eco2 nie będzie Ci działać (czyli te % wskaźniki stylu jazdy) bo to ECU nie wysyła odpowiednich ramek.

Licznik z innej wersji wyposażenia po prostu się przekonfiguruje na właściwą. Nie ma to żadnego znaczenia skąd jest licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bastus94 napisał:

kwestia wymiany ECU czy aktualizacji/aktywacji jego funkcji?

Jeśli Twój silnik z tym ECU był montowany w phIII w którym ECO już działało jak powinno to może wchodzi w grę przeprogramowanie lub zmiana. 

Nie jestem specjalistą jeśli chodzi o silniki w M3.

W Lagunie jest tak że EDC16 nie obsługuje ECO a EDC17 już tak, ale to dla silników dCi

 

P.S. Może jest możliwość przeprogramowania Twojego licznika żeby działało chociaż przekazywanie informacji o przebiegu do R-Linka. To by już musiał się @ebt25 wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy we wszystkich Megane iii jest możliwość zmiany przebiegu do wymiany oleju? Bo u mnie w Pyclip i pyren ekran na którym powinna być możliwość zmiany ma opcje w obu programach podobne jak na screenie. Miał ktoś podobnie czy ja coś źle robię?

Screenshot_2020-10-19-19-16-35-545_org.pyrenteam.pyclip.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pyren obraz powinien być całkiem inny niż w pyclip. Najprościej zmienić te wartości w ddt4all, w pyren wpisuje się przebieg łącznie z dniami w systemie heksagonalnym. Chyba, że w ostatniej opcji pyrena DDT screns. Tego nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Mam tak samo, na komórce brak DDT, na Windows jest i nie powinno mieć znaczenia czy BT czy USB. DDT screns dodaje kilka funkcji więcej niż tryb dos. Wydaje mi się, że nie wszystkie wersje pyren na Windows mają DDT screns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

7.    Pobierz plik scripts.zip

8.    Wypakuj plik scripts.zip do katalogu SL4A/scripts

9.    Pobierz plik savedEcus.p i skopiuj go do folderu SL4A/scripts/pyren09a

 

Jak wykonać te kroki na telefonie? Chyba coś nie rozumiem. Dziękuję za wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!