Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Starych Wyjadaczy Renowek jak i nowicjuszy:) ja naleze do drugiej grupy:) Od wczoraj jestem wlascicielka Renault Megane Classic 1.6 z 1998. Moj pierwszy w zyciu samochod i mam nadzieje ze sie nie zawiode;) Czytam wasze opinie i nie sa takie zle@:-D)))

Mam malego stracha bo to moj pierwszy samochodzik w Irlandii i to jeszcze z lewostronnym ruchem:) Zyczcie mi powodzenia:)

 

Pozdrawiam i czuje ze czesto bede zadawala pytania na temat mojego autka... licze na wyrozumialosc:) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

Meganka jezdze od 2004, ale dopiero teraz przyszlo mi do glowy, aby poszukac takiego forum - genialna kopalnia wiedzy na temat autka i jego ekspolatacji - naprawde super

jezdze wersja Kombi 1.6/16V z 2000 roku

pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow

kubapk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, witam!

 

Klania sie Tomasz Michalak z Horgen k. Zurychu w Szwajcarii. Od czerwca 2001 jezdze Megane kombi 1.6 16V prawie (*) bez zadnych problemow. Autko zrobilo 115 tys. km, regularne serwisy. Za 2 tyg. wymieniam pasek rozrzadu, pasek klinowy, pompe wodna i teleskopy.

 

Jezdze tylko i wylacznie na benzynie 98. Przy szybkosci 140 km/h (autostrady) auto spala ok. 6.5 litra, wiec nie moge narzekac.

 

Napisalem prawie bez zadnych problemow, poniewaz w pierwszych 24 miesiacach musialem wymienic wszystkie cztery cewki zaplonowe Sagem. Traktuje to jako wade fabryczna i dlatego nie marudze.

 

Jestem bardzo zadowolony z tego autka, nie planuje go zmieniac chociaz to juz szesciolatek. Nastepny woz to na 100% bedzie Renault, no chyba ze bede mogl sobie pozwolic na Subaru Outback 3.0 AWD.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Od wczoraj szczęśliwy posiadacz Megane z 1997 roku. Co prawda głównym użytkownikiem będzie ukochana żoneczka, ale wiadomo - naprawy na mojej głowie ... :-D

 

Liczę na wiele cennych informacji od miłośników tej marki.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!