Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i użytkowników Renault Megane. Od tygodnia jestem posiadaczem Megi 1.6 90 KM, wersja classic. Jak zrobię fotki to wrzucę niestety aktualnie nie dysponuję cyfrówką.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od dwóch dni jestem współwłaścicielką Megane II Grandtour 1,9 dCi, Lux Dynamique 2004.

Autko super! Niestety musieliśmy oddać naszą ukochaną foczkę, więc mam nadzieję, że Renia godnią ją zastąpi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Własnie wczoraj zamówiłem nową Megane II GT 2.0T 16V 165 KM w kolorze Blue Extreme.

Już się nie mogę doczekać końca września - wtedy odbieram auto.

Sprzedawca powiedział, że jestem pierwszym klientem wersji GT w Polsce :shock:

Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dwa tygodnie temu odebrałem swoją Megi - Grandtour 1.5dCi (przesiadeczka z Clio 1.4 16V). Jak na razie same miłe wrażenia!!! Mam nadzieję, że tak już zostanie.

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) ja mam nadzieję, że w czwartek stanę się szczęśliwym posiadaczem Megi II 1.9 dCi w wersji SportWay :) tego dnia biore ją do ASO na gruntowny przegląd przedzakupowy i modle sie by wsio było okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jeszcze nie mam ale już się rozglądam za Megi II 1.5 dci koniecznie kombi :) hmm to będzie mój pierwszy diesel mam nadzieję że się nie zawiodę bo jestem odwiecznym fanem benzyny 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!